Особливе свято для особливих дітей

Щороку на новорічно-різдвяні свята кожна людина сподівається на диво, а діти чекають на здійснення найзаповітніших мрій та очікують на  подарунки. Завдання дорослих у  цей час приділити увагу кожній дитині, зробити все можливе, аби в дитячих душах назавжди оселились почуття доброти, радості й втіхи.

13 січня справжнє свято для дітей з особливими потребами, які займаються у відділенні «Інваспорт» Козятинської РДЮСШ «Колос», вдалось створити тренеру-вихователю Володимиру Шульзі спільно з представниками релігійної організації з м.Бердичів. Діти переглянули Різдвяну виставу «Справжній День народження», отримали солодкі подарунки. На святі панувала дружня весела атмосфера: діти брали участь в іграх, жартували, хором відгадували загадки і з захопленням дивилися виставу, підготовлену аматорським театром.

- Дітки з особливими потребами потребують особливої уваги та відношення. Дуже хочеться, щоб вони сьогодні посміхались, щоб сьогоднішній день запам’ятався їм надовго, - зазначає Володимир Іванович.

Щирі посмішки та радість в очах дітей  говорили, що свято дійсно вдалося.

Варто зазначити, що вихованці відділення «Інваспорт» при РДЮСШ відвідують тренажерний та ігрові зали. Активна робота триває у напрямку виявлення здібностей кожної дитини з метою подальшого розвитку. Вихованці «Інваспорт» попередніх років є переможцями районних, обласних та Всеукраїнських змагань.

                      

                        

                        

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація