Пам’яті Героїв Небесної Сотні

Вчора, 20 лютого, Козятинщина разом з усією Україною вшановувала пам’ять загиблих під час трагічних подій на Майдані, які сколихнули увсесь світ. До Дня Героїв Небесної Сотні в міському будинку культури відбувся концерт-реквієм. З глибоким смутком у душі громадськість району зібралася аби віддати шану патріотизму й мужності громадян, які постали на захист демократичних цінностей та в мирний час на вівтар боротьби за волю поклали своє життя.

Звернувся до присутніх заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк.

- Минув час, але рани так і не загоїлись. Як і не зникла німа скорбота за загиблими патріотами. Їх приклад став взірцем боротьби за державні ідеали. Вони навчили нас не боятися ворогів і стояти за правду. І цю самовіддану героїчну справу сьогодні продовжують воїни АТО, які так само мужньо боронять українську свободу.

Перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Прохоров та міський голова Олександр Пузир наголосили, що пам’ять про полеглих Героїв повинна нині всіх згуртувати, дати силу та волю, мудрість та наснагу для зміцнення Української держави.

Хвилиною мовчання та покладанням квітів до імпровізованого пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні під звуки пісні «Пливе кача по Тисині» присутні вшанували тих, чия громадянська й національна відвага та самовідданість, сила духу і стійкість змінили хід історії нашої держави.

Своїми спогадами про події під час Революції Гідності поділилися безпосередні учасники подій на Майдані, які відзначили, що ті трагічні події відбулись через відсутність діалогу між владою і громадянами. Сьогодні найважливішим є втілення мрій та прагнень Героїв, які віддали своє життя за краще майбутнє України.

Більшість людей, які майже три місяці стояли пліч-о-пліч на Майдані, були готові принести в жертву все, що в них є – час, здоров’я, кар’єру, гроші і навіть життя. Неможливо пояснити силу духу і силу віри в перемогу патріотів України, які йдуть з дерев’яними щитами та палками на озброєний спецназ. І все це заради волі, справедливості, кращого майбутнього для нас, наших дітей та усіх наступних поколінь.

Під тужливі пісні Тетяни Фабіцької та Антоніни Якобчук присутні переглянули кадри про події трирічної давнини та фото загиблих Героїв, чиї безсмертні душі відійшли у небеса, але назавжди залишаться у народній пам’яті та серцях кожного з нас.

Герої не вмирають!  Слава Україні!

                                                            

                                                            

                                                            

                                                            

                                                            

                                                              

                                                            

                                                            

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація