«Педагігчний тріумф – 2018» - На Козятинщині відзначили День працівників освіти

Учитель! Горде і славне звання. Праця вчителя споріднена з працею хлібороба й будівельника – із зернини добра й справедливості вирощує він душу людини, із цегли знань складає наш розум.

Чого вчили нас учителі математики, фізики, географії, біології, літератури? Вони розвивали нашу увагу, пам'ять, уяву, намагались допомогти нам знайти свій шлях у житті. А головне – своїми справами і своїм словом учили найважчої на світі науки – бути людьми.

Жодне професійне свято не відлунюється у людській душі так чисто і дзвінко, як День працівників освіти. Люди з любов’ю називають його – Днем учителя.  Кожен, хто обирає педагогічний фах, бере на себе відповідальність за тих, кого вчить і виховує, разом з тим, відповідає за самого себе, свою професійну підготовку, своє право носити таке високе й почесне звання.

Тож найшанобливіші слова звучали на адресу працівників освітянської галузі на урочистостях, присвячених Дню вчителя, що пройшли 4 жовтня в актовій залі Козятинського міжрегіонального вищого професійного училища залізничного транспорту.

На святкування були запрошені директори та вчителі навчальних закладів району, працівники відділу освіти райдержадміністрації. Також в урочистостях взяли участь голова районної ради Віктор Слободянюк, заступник голови ради Анатолій Задорожнюк, голова районної державної адміністрації Юрій Слабчук, начальник відділу освіти райдержадміністрації Аліна Діденко.

Голова районної ради  Віктор Слободянюк вітаючи освітян наголосив, що вчитель – це та людина, яка відкриває нам першу мудрість, запалює іскорку знань, стає другом і порадником, людина, якій ми зобов’язані багатьма перемогами і досягненнями. 

- Депутатському корпусу районної ради близькі та зрозумілі потреби і проблеми освітян. Тому саме розвиток даної галузі є одним із пріоритетних в діяльності районної ради. Сьогодні сесією були виділені  кошти працівникам освіти на виплату заробітної плати та 100 000 грн. на відзначення колективів та кращих шкіл району, - зауважив Віктор Миколайович. – Я щиро дякую вам за те, що кожного дня вкладаєте у своїх учнів часточку душі та серця. Бажаю справжнього людського щастя, міцного здоров'я, добробуту, віри у власні сили, невтомності у творчому пошуку.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління  та з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти керівники району вручили педагогам – депутатам районної ради Грамоти та грошові винагороди.

З нагоди свята 31 педагог Козятинського краю отримав Подяки від народного депутата Петра Юрчишина за значний особистий внесок у роботу з обдарованими дітьми, розвиток їхніх здібностей, високу професійну майстерність. А навчальні та дошкільні заклади краю отримали від парламентаря подарункові грошові Сертифікати. 

В ході заходу кращих освітян відповідно до 13 номінацій було відзначено грошовими преміями. Зокрема, цьогоріч у рейтинг-конкурсі «Педагогічний тріумф» з’явилась нова номінація -«Олімпійці» – це ті педагоги, які протягом року здобули перемоги на Всеукраїнських конкурсах та змаганнях.

Відповідно до рейтингу освітянських закладів району призові місця зайняли:

I - ЗНВК «Школа-інтернат-гімназія» І-ІІІ ст.;

II – Бродецький ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа –дитячий садок»;

III – Махнівська СЗШ І-ІІІ ст.

Найменша школа району - Юрівський ЗНВК, яка маючи перший випуск учнів, за результатами зовнішнього незалежного оцінювання посіла друге місце по району та увійшла до 100 найкращих шкіл Вінницької області.

Гран-прі переможця рейтинг-конкурсу «Педагогічний тріумф – 2018» виборола вчитель української мови та літератури, заступник директора Бродецького ЗНВК Кудрявець Алла Йосипівна.

                

                

                

                   

                

                

                

                

                

                  

                

                

               

                

               

                

                

                

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація