Педагогічних працівників району зібрала традиційна серпнева конференція

Новий навчальний рік для  школярів розпочинається завжди 1 вересня. А для освітян Козятинського району вже традиційно його початок знаменується серпневою педагогічною конференцією, яка у нинішньому році відбулась 28 серпня в Глуховецькому Будинку культури.

Серпнева конференція – це підведення підсумків за минулий навчальний рік, визначення перспективних планів роботи  педагогів на новий навчальний рік, цікаві зустрічі, обмін думками, враженнями.

Перед початком наради відбулась виставка-ярмарок дитячих робіт та дарів шкільних ділянок.

У роботі конференції взяли участь голова Козятинської районної ради Віктор Слободянюк, заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк, голова райдержадміністрації Олег Оркуша, начальник районного відділу освіти Аліна Діденко із заступниками, Глуховецький селищний голова Олександр Амонс, спеціалісти відділу освіти, методисти районного методичного кабінету, директори загальноосвітніх закладів, завідуючі ДНЗ, сільські, селищні голови.

Пленарна частина розпочалась доповіддю Аліни Діденко щодо підусмків розвитку освіти у 2016/2017 н. р. та завдань на 2017/2018 н. р., в якій  було проаналізовано результати діяльності відділу освіти та навчальних закладів району щодо надання якісних освітніх послуг, виконання заходів спрямованих на  реалізацію діючих нормативних документів освітньої галузі, зупинилась на важливих моментах дошкільного навчання, середньої та позашкільної освіти. За словами Аліни Анатоліївни, у 2016/2017 н. р. на освіту з бюджету виділено 98 млн. 792 тис., субвенції, які надійшли від сільських, селищних рад – 3 млн. 627 тис. грн.

З вітальним словом до присутніх звернувся голова районної ради Віктор Слободянюк наголосивши, що сьогодні перед владою та освітянами стоять першочергові завдання - підвищення якості освіти, забезпечення її доступності, гідного  фінансування:

- Районна рада сповна розуміє свою відповідальність за розвиток освіти в районі, постійно надає підтримку навчально – виховним закладам і робитиме це надалі, - зазначив Віктор Миколайович. – Хочу також закликати директорів шкіл, сільських, селищних голів спільно працювати в напрямку розробки грантових проектів з метою розвитку освітянських закладів та залучення додаткових коштів.

Віктор Миколайович привітав освітян   із початком нового навчального року, висловив вдячність за терпіння, мудрість, сумлінність у виконанні високої місії – виховання підростаючого покоління та побажав педагогам здоров’я, благополуччя, старанних, вдячних учнів, віри в себе і натхнення.

Методист Інформаційно-методичного центру Ольга Бабкіна зосередила увагу присутніх на реалізації проекту «Нова українська школа» в початкових класах загальноосвітніх навчальних закладах району

Директор Широкогребельського ЗНВК Віктор Спрут висловив своє бачення щодо проблемних питань в підготовці учня до ЗНО, назвавши основні фактори, які впливають на його здачу, зокрема це психологічний фактор, робота вчителя, відповідна робота з батьками.

Про організацію роботи щодо збереження та зміцнення здоров’я молоді, формування здорової, гармонійної, розвиненої особистості учасникам конференції розповів учитель фізичної культури Глуховецької СЗШ Євген Козюк, який наголосив на необхідності оновлення спортивного інвентарю в навчальних закладах, впровадження нової програми фізичної культури, а також торкнувся питання медичного допуску учнів до участі в спортивних змаганнях.

Селищний голова Олександр Амонс у своєму виступі зосередив увагу на важливості співпраці органів місцевого самоврядування із навчальними закладами щодо постійного покращення їх матеріально-технічного забезпечення.

Грамотами департаменту освіти та науки Вінницької області, Грамотами відділу освіти Козятинської райдержадміністрації було відзначено кращих представників професії за сумлінну творчу працю, плідну педагогічну діяльність, досягнуті успіхи у справі навчання та виховання підростаючого покоління, а також за найкращу підготовку до нового навчального року.

Щирими оплесками та квітами вітали присутні 6 молодих спеціалістів, які цього року поповнили ряди педагогів Козятинщини.

Наприкінці засідання було зачитано проект рішення педагогічної конференції, який освітяни обговорять на нарадах та матимуть можливість внести свої пропозиції.

                                                     

                                                     

                                                                   

                                                   

                                                                   

                                                   

                                                   

                                                                  

                                                                  

                                                   

                                                   

                                                   

                                                   

 

 

 

 

         

 

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація