Пенсійний фонд України запроваджує новий онлайн-сервіс для громадян – СМС-інформування

Пенсійним фондом України запроваджено механізм інформування громадян за допомогою смс-розсилок. Вiдтепер за допомогою мобільних СМС повідомлень всi бажаючi пенсiонери можуть дiзнатися про тривалiсть свого страхового стажу, суму призначеної пенсiї, дату її виплати, результати проведеного перерахунку пенсiї, про здiйсненi утримання з пенсiйної виплати, про припинення чи поновлення виплати пенсiї, а застрахованi особи – довiдатись про сплату страхових внескiв та зарахування перiодiв страхового стажу, що дасть змогу контролювати доброчеснiсть свого роботодавця. 
Тож усі бажаючі з числа пенсiонерiв та застрахованих осiб можуть завiтати до вiддiлів обслуговування громадян Козятинського об’єднаного управлiння Пенсiйного фонду України для надання вiдповiдних контактних даних мобiльного зв’язку та згоду на отримання СМС-повiдомлень вiд Пенсiйного фонду. 
Також громадян запрошують реєструватися користувачами електронних послуг веб-порталу Пенсійного фонду України, щоб мати доступ до даних, які містяться в реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, володіти інформацією щодо пенсійного забезпечення та сплачених страхових внесків.
Особи, якi користуються послугами ВЕБ-порталу за допомогою електронного цифрового пiдпису, мають можливiсть замовити послугу СМС-iнформування безпосередньо на порталi, не звертаючись до управління.
Адреси відділів обслуговування громадян: Козятинський відділ обслуговування громадян – м. Козятин, вул. Винниченка, 56. тел. 2-02-32; Калинівський відділ обслуговування громадян – м. Калинівка, вул. Вадима Нестерчука, 24. тел. 4-06-55, відділи працюють з понеділка по четвер з 8.00 до 17.00, п’ятниця з 8.00 до 15-45.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація