Перерахунок щомісячних страхових виплат потерпілим на виробництві в березні місяці

Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Козятинському районі вдруге з початку року  проводить перерахунок щомісячних страхових виплат потерпілим на виробництві. З 1 січня поточного року набув чинності Закон України № 1774-VIIIвід 6 грудня 2016 року «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України».З метою соціального захисту потерпілих на виробництві відповідно до пункту 7 Прикінцевих та перехідних положень вищезазначеного Закону з 1 січня 2017 року працівники відділення перерахували розмір щомісячної страхової виплати потерпілим, у яких цей розмір  був менший за розмір мінімальної заробітної плати у перерахунку на 100 відсотків втрати працездатності, на рівні розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 грудня 2016 року, з урахуванням ступеня втрати працездатності.  Цим же Законом було поновлено здійснення щорічного збільшення  щомісячної страхової виплати на коефіцієнт перерахунку щомісячних страхових виплат згідно з темпом зростання середньої номінальної заробітної плати (ця норма Закону з 2015 року була призупинена).

Кабінет Міністрів України  16.03.2017 року прийняв постанову за № 145 „Деякі питання соціального захисту застрахованих осіб”, якою на виконання частини другої статті 37 Закону України „Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування” затвердив коефіцієнт перерахунку щомісячних страхових виплат потерпілим на виробництві (членам їх сімей) з 1 березня 2017 року у розмірі 1,236.

В березні місяці перерахунок страхових виплат був проведений всім потерпілим, які отримують страхові виплати у відділені Фонду без виключення. Внаслідок чого щомісячна страхова виплата кожному потерпілому збільшилась в середньому по відділенню на 261,49 грн..

Проведено перерахунок страхових виплат і для внутрішньо переміщених осіб, які перебувають на обліку у відділені Фонду і на яких поширюється дія цієї норми Закону.

 

 

Начальник відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у  Козятинському районі                               

                                                                                                   Піскун О.М.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація