Перлини Козятинщини – 2017

28 лютого відбувся заключний концерт фестивалю учнівської і вчительської самодіяльної творчості «Перлини Козятинщини - 2017». Творчий звіт вкотре засвідчив високий рівень виконавської майстерності, різножанровість художніх номерів та високу сценічну культуру. Усі виступи глядачі нагороджували оваціями, а деяких шкільних артистів навіть не хотіли відпускати зі сцени.

У програмі фестивалю були представлені вокальний, інструментальний, хореографічний розмовний жанри.

 Високу майстерність продемонстрували хори "Школи-інтернату-гімназії" та Вернигородоцького ЗНВК, колектив "Криниченька" Миколаївського ЗНВК, Євгенія Закасовська, Микола Аліфіренко, вокальні ансамблі "Акорд" і "Вербиченька".

Незабутні враження залишили виступи ансамблю хлопчиків "Сонячні зайчики" Кордишівської школи, спів Марії Дацюк зі школи № 9, а також гра на саксофоні Івана Казмірчука із Безіменського ЗНВК.

Яскравими і оригінальними були танцювальні колективи Махнівської школи та Безіменського ЗНВК, аматорська "Студанка" та неповторні зразкові "Зірки Арчі".

Овації усієї зали викликали виступи вчителів Пиковецького ЗНВК, Білопільської школи та Д. Махаринецького ЗНВК.

Учасників фестивалю вітали заступник голови райради Анатолій Задррожнюк, який побажав усім учасників нових творчих злетів, та начальник відділу освіти РДА Аліна Діденко.

В цілому проведення районного фестивалю вкотре засвідчує, що рівень виконавської майстерності та сценічної культури учасників художньої самодіяльності з року в рік зростає. Конкурс сприяє виявленню обдарованої учнівської молоді та розвитку творчих здібностей.

Усі колективи та солісти були нагороджені солодощами і сертифікатами від відділу освіти на створення сценічного образу. За підсумками заключного концерту були визначені концертні номери, які братимуть участь у відбірковому турі обласного фестивалю «Проліски надії – 2017», який відбудеться 6 березня в міському Будинку культури. 

                       

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація