Перлини Козятинщини – 2019

Вже вкотре в Козятинському районі проводиться фестиваль учнівської та учительської самодіяльної творчості «Перлини Козятинщини», який об’єднує учнів та вчителів шкіл району, що мають здібності  до сценічної творчості.

Актова зала Козятинського вищого професійного училища залізничного транспорту була вщерть заповнена учасниками та глядачами заключного концерту і протягом  2,5 год. не вщухали оплески та схвальні вигуки. Варто відзначити, що всі школи району делегували для участі у фестивалі своїх представників.

Учасників фестивалю вітали заступник голови райради Анатолій Задррожнюк, голова райдержадміністрації Юрій Слабчук та начальник відділу освіти РДА Аліна Діденко, які відзначили високий рівень організації фестивалю, неповторні таланти Козятинщини, побажали учасникам успіхів та творчого натхнення.

Відкрив концертну програму хор ЗНВК «Школа  - інтернат - гімназія» піснею «Заспіваймо пісню за Україну!»

Злагодженими і милозвучними був хор Кашперівського ЗНВК І-ІІ ст. та хор педагогічних працівників району. Бурхливі оплески лунали після виступів вокальних ансамблів «Слов’яночка» Пляхівського ЗНВК, «Краяночки» Махаринецької СЗШ, «Мрія» Переможнянського ЗНВК, «Зорецвіт» Позашкільного навчально-виховного центру Козятинського району, «Свистунці» Кашперівського ЗНВК І-ІІ ст. Захват у глядачів викликали чудові костюми та виступи ансамблю Білопільського ЗНВК з піснею «Веснянка» та народного чеського фольклорно – етнографічного ансамблю «Студанка» з піснею «Росічка». Авторську пісню «Якби я знав» презентував Олексій Пугач разом з другом Данилом Щетініним. Зі сльозами на очах глядачі слухали пісню «Чорна квітка» у виконанні Крістіни Пуцак (Бродецький ЗНВК).

Цього року у фестивалі взяли участь і найменші дітки – вихованці дошкільного відділення Миколаївського ЗНВК та ансамбль «Співаночки» ЗНВК «Школа  - інтернат - гімназія» з керівником Інною Хрищенюк.

Високий темп святу задали хореографічний ансамбль «Водограй» Махнівської СЗШ, «Зірки Арчі», Тупчій Карина із «Гімнастичним етюдом».

Переможців фестивалю буде оголошено на «Травневому зорепаді» в новій номінації – Перлини Козятинщини. За підсумками заключного концерту будуть визначені концертні номери, які представлятимуть район на обласному фестивалі «Проліски надії».

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                 

                  

                  

                  

                  

                  

                 

                  

                  

                  

                 

                  

                  

                  

                  

                  

                  

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація