Перлини Козятинщини – 2020

Сьогодні, 3 березня, в приміщенні Козятинського вищого професійного училища залізничного транспорту відбувся фестиваль учнівської та учительської самодіяльної творчості «Перлини Козятинщини», який об’єднує учнів та вчителів шкіл району, що мають здібності  до сценічної творчості. Фестиваль вже протягом тривалого часу є чи найбільш яскравою подією на мистецькому небосхилі освіти Козятинщини. Він відкриває нові таланти, дарує неповторні враження, збирає навколо себе старих і нових друзів.

Актова зала була вщерть заповнена учасниками та глядачами і протягом  усього заключного концерту не вщухали оплески та схвальні вигуки. Варто відзначити, що всі школи району делегували для участі у фестивалі своїх представників.

Учасників фестивалю привітав керуючий справами виконавчого апарату районної ради Анатолій Колісний, побажав вдалих виступів, натхнення, наснаги та успіхів в усіх починаннях, подякував художнім керівникам за невтомну та плідну працю.

І знані виконавці, і дебютанти порадували присутніх різнобарвністю концертних номерів, оригінальністю та артистизмом, високою виконавською майстерністю. Хори і ансамблі, сольний вокал і хореографія, інструментальний та оригінальний жанри, які були представлені на святі, створили надзвичайне дійство.

За підсумками заключного концерту будуть визначені концертні номери, які представлятимуть район на обласному фестивалі «Проліски надії».

             

                 

                 

                 

                 

                 

                 

                 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація