Підбито підсумки районного рейтинг-конкурсу «Дитина року» - фестивалю «Травневий зорепад»

Гарною традицією на Козятинщині є підбиття підсумків навчального року під час проведення районного рейтинг-конкурсу «Дитина року» - фестивалю «Травневий зорепад». Цьогоріч Фестиваль також проведено, але дистанційно. Претендентів на нагородження запропонували заклади загальної середньої освіти району, спеціалісти відділу освіти, Інформаційно-методичного центру, Позашкільний навчально-виховного центру Козятинського району, Козятинська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос».
Кращі учні та колективи відповідно до їхніх здобутків у навчанні, спорті, художній самодіяльності, громадській діяльності були представлені в 15 номінаціях Фестивалю.
Цього року призовий фонд Фестивалю становить 40000 грн., які на початку бюджетного року були виділені Відділу освіти для відзначення обдарованих дітей. Відповідно до Положення конкурсу обдаровані діти та колективи отримують грошові премії (номінанти – 100 грн., переможці в номінаціях – 500 грн.; учні, які здобули перемогу в обласному етапі Всеукраїнських олімпіад та МАН – 1000 грн. (І м.), 700 грн. (ІІ м.), 500 грн. (ІІІ .); номінанти – колективи - … грн., переможці-колективи - … грн.; дитина року – 2000 грн. Крім того, світлини всіх переможців будуть розміщені в експозиції «Травневий зорепад» Музею освіти Козятинщини, який знаходиться у відділі освіти.
Оргкомітет Конкурсу ознайомився із здобутками всіх претендентів на нагородження та визначив переможців у номінаціях районного рейтинг-конкурсу «Дитина року - 2020» - фестивалю «Травневий зорепад».
Відділ освіти Козятинської районної державної адміністрації буде клопотати перед Козятинською районною радою про призначення стипендії переможцю районного рейтинг-конкурсу «Дитина року - 2020» - фестивалю «Травневий зорепад» Васалатію Антону, учню ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-гімназія-дитячий садок» ім. В. Підгорбунського. Антон також отримає подарунок від начальника відділу освіти Аліни Анатоліївни Діденко.

ПЕРЕМОЖЦІ
районного рейтинг-конкурсу «Дитина року – 2020»
- фестивалю «Травневийзорепад»

«ВІДКРИТТЯ РОКУ»
НОМІНАНТИ
1. Кармазін Ярослав, Миколаївський ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-дитячий садок» (100 грн.).
2. Орищук Софія, Жежелівський ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-дитячий садок» (100 грн.).
3. Рій «Подільські козачата» Козятинського ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-дитячий садок» № 9 (100 грн.).

ПЕРЕМОЖЕЦЬ
РІЙ «ПОДІЛЬСЬКІ КОЗАЧАТА» КОЗЯТИНСЬКОГО ЗНВК І-ІІІ ст. «ШКОЛА-ДИТЯЧИЙ САДОК» № 9 (500 ГРН.).

«ВПЕВНЕНІСТЬ У МАЙБУТНЬОМУ»
НОМІНАНТИ
1. Бондарчук Андрій, Махнівська СЗШ І-ІІІ ст. (100 грн.).
2. Левицька Маргарита, Кордишівська СЗШ І-ІІІ ст. (100 грн.).
3. Мосьондз Надія, Махнівська СЗШ І-ІІІ ст. (100 грн.).
4. Пасічнюк Софія, Самгородоцький ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-дитячий садок» (100 грн.).
ПЕРЕМОЖЕЦЬ
БОНДАРЧУК АНДРІЙ, МАХНІВСЬКА СЗШ І-ІІІ СТ. (500 ГРН.).

«КРАЩИЙ ОЛІМПІЄЦЬ»
УСІ НОМІНАНТИ Є ПЕРЕМОЖЦЯМИ ВІДПОВІДНО ДО ПОЛОЖЕННЯ ПРО РАЙОННИЙ РЕЙТИНГ-КОНКУРС «ДИТИНА РОКУ»
- ФЕСТИВАЛЬ «ТРАВНЕВИЙ ЗОРЕПАД»

1. БРОНІЦЬКИЙ РОМАН, БРОДЕЦЬКИЙ ЗНВК І-ІІІ СТ. «ШКОЛА-ДИТЯЧИЙ САДОК» (1000 ГРН.).
2. ЧЕРНУХА АНАСТАСІЯ, ВЕРНИГОРОДОЦЬКИЙ ЗНВК І-ІІІ СТ. «ШКОЛА-ДИТЯЧИЙ САДОК» (700 ГРН.).
3. ЛЕХКОДУХ ІННА, ДУБОВОМАХАРИНЕЦЬКИЙ ЗНВК І-ІІІ СТ. «ШКОЛА-ДИТЯЧИЙ САДОК» (1000 ГРН.).
4. ГАНЕВИЧ ВЛАДИСЛАВ, ЗОЗУЛИНЕЦЬКИЙ ЗНВК І-ІІІ СТ. «ШКОЛА-ДИТЯЧИЙ САДОК» (500 ГРН.).
5. ВАСАЛАТІЙ АНТОН, ЗНВК І-ІІІ СТ. «ШКОЛА – ГІМНАЗІЯ – ДИТЯЧИЙ САДОК» (3600 ГРН.).
6. ВОРОНЮК ВОЛОДИМИР, ЗНВК І-ІІІ СТ. «ШКОЛА – ГІМНАЗІЯ – ДИТЯЧИЙ САДОК» (3200 ГРН.).
7. КОРНІЙЧУК ЮЛІЯ, ЗНВК І-ІІІ СТ. «ШКОЛА – ГІМНАЗІЯ – ДИТЯЧИЙ САДОК» (500 ГРН.).
8. КУЗЬМЕНКО ЄГОР, ЗНВК І-ІІІ СТ. «ШКОЛА – ГІМНАЗІЯ – ДИТЯЧИЙ САДОК» (1700 ГРН.).
9. ПАХОЛЬЧУК ВАЛЕНТИН, ЗНВК І-ІІІ СТ. «ШКОЛА – ГІМНАЗІЯ – ДИТЯЧИЙ САДОК» (500 ГРН.).
10. САЮК ОЛЕКСІЙ, ЙОСИПІВСЬКИЙ ЗНВК І-ІІІ СТ. «ШКОЛА-ДИТЯЧИЙ САДОК» (500 ГРН.).
11. БІЛИК ЯНА, МАХНІВСЬКА СЗШ І-ІІІ СТ. (700 ГРН.).
12. ГРАБІВСЬКА КАТЕРИНА, ПИКОВЕЦЬКИЙ ЗНВК І-ІІІ СТ. «ШКОЛА-ДИТЯЧИЙ САДОК» (500 ГРН.).
13. ЧОРНОЛЕЦЬКИЙ АНДРІЙ, СЕСТРИНІВСЬКИЙ ЗНВК І-ІІІ СТ. «ШКОЛА-ДИТЯЧИЙ САДОК» (700 ГРН.).
14. ІВАНЮК МИКОЛА, ВІВСЯНИЦЬКИЙ ЗНВК І-ІІІ СТ. «ШКОЛА-ДИТЯЧИЙ САДОК» (1500 ГРН.).
15. ПОДГОРЧУК ЄЛИЗАВЕТА, ЖЕЖЕЛІВСЬКИЙ ЗНВК І-ІІІ СТ. «ШКОЛА-ДИТЯЧИЙ САДОК» (700 грн.).
16. МАКІВЧУК ВАЛЕНТИНА, КОРДИШІВСЬКА СЗШ І-ІІІ СТ. (500 грн.).
17. ШЕВЧУК ІРИНА, БЕЗІМЕНСЬКИЙ ЗНВК І-ІІІ СТ. «ШКОЛА-ДИТЯЧИЙ САДОК» (500 ГРН.).
18. КАЧИНСЬКА МАРГАРИТА, ВІВСЯНИЦЬКИЙ ЗНВК І-ІІІ СТ. «ШКОЛА-ДИТЯЧИЙ САДОК» (500 ГРН.).
19. ГОРОБЧУК АРТЕМ, ВІВСЯНИЦЬКИЙ ЗНВКІ-ІІІ СТ. «ШКОЛА-ДИТЯЧИЙ САДОК» (500 ГРН.).

«КРАЩИЙ УЧЕНЬ»
НОМІНАНТИ
1. Кобець Іван, Бродецький ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-дитячий садок» (100 грн.).
2. Войтюк Назарій, Переможнянський ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-дитячий садок» (100 грн.).
3. Павлюк Назар, Вернигородоцький ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-дитячий садок» (100 грн.).
4. Смишляєв Олег, ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа – гімназія – дитячий садок» (100 грн.).
ПЕРЕМОЖЕЦЬ

КОБЕЦЬ ІВАН, БРОДЕЦЬКИЙ ЗНВК І-ІІІ СТ. «ШКОЛА-ДИТЯЧИЙ САДОК» (500 ГРН.).

«КРАЩА УЧЕНИЦЯ»
НОМІНАНТИ

1. Бражник Анна, ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа – гімназія – дитячий садок» (100 грн.).
2. Радківська Аліна, Юрівський ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа - дитячий садок» (100 грн.).
3. Сапйолкіна Яна, Махаринецька СЗШ І-ІІІ ст. (100 грн.).
4. Сиротюк Ольга, Вовчинецький ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа - дитячий садок» (100 грн.).
5. Паламаренко Софія, Махнівська СЗШ І-ІІІ ст. (100 грн.).
ПЕРЕМОЖЕЦЬ
БРАЖНИК АННА, ЗНВК І-ІІІ СТ. «ШКОЛА – ГІМНАЗІЯ – ДИТЯЧИЙ САДОК» (500 ГРН.).

«КРАЩИЙ НАУКОВЕЦЬ»
НОМІНАНТИ

1. Гулієва Ельміра, Білопільський ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа - дитячий садок» (100 грн.).
2. Дерев'янко Ульяна, Вівсяницький ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа - дитячий садок» (100 грн.).
3. Голембівська Мирослава, Бродецький ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа - дитячий садок» (100 грн.).
4. Бідніченко Аліна, Пиковецький ЗНВКІ-ІІІ ст. «Школа-дитячий садок» (100 грн.).
5. Лавришин Віталій, Бродецький ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-дитячий садок» (100 грн.).
ПЕРЕМОЖЕЦЬ
ГОЛЕМБІВСЬКА МИРОСЛАВА, БРОДЕЦЬКИЙ ЗНВК І-ІІІ СТ. «ШКОЛА - ДИТЯЧИЙ САДОК» (500 ГРН.).

«ДИВОТВОРЦІ»
НОМІНАНТИ

1. Сохан Олександр, Флоріанівський ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа - дитячий садок» (100 грн.).
2. Хоченков Максим, Пиковецький ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа - дитячий садок» (100 грн.).
3. Шевчук Олеся, Зозулинецький ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа - дитячий садок» (100 грн.).
ПЕРЕМОЖЕЦЬ
ХОЧЕНКОВ МАКСИМ, ПИКОВЕЦЬКИЙ ЗНВК І-ІІІ СТ. «ШКОЛА - ДИТЯЧИЙ САДОК» (500 ГРН.).

«КРАЩИЙ СПОРТСМЕН»
НОМІНАНТИ

1. Безштанюк Антон, Білопільський ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа - дитячий садок» (100 грн.).
2. Костенко Дмитро, Вернигородоцький ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа - дитячий садок» (100 грн.).
3. Соловіцький Богдан, Дубовомахаринецький ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа - дитячий садок» (100 грн.).
ПЕРЕМОЖЕЦЬ
КОСТЕНКО ДМИТРО, ВЕРНИГОРОДОЦЬКИЙ ЗНВК І-ІІІ СТ. «ШКОЛА - ДИТЯЧИЙ САДОК» (500 ГРН.).

«КРАЩА СПОРТСМЕНКА»
НОМІНАНТИ

1. Киричишина Софія, Миколаївський ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа - дитячий садок» (100 грн.).
2. Савчук Софія, Кашперівський ЗНВК І-ІІ ст. «Школа - дитячий садок» (100 грн.).
3. Чорна Єлизавета, Козятинський ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа – дитячий садок» № 9 (100 грн.).
4. Осаволюк Дар'я, Вернигородоцький ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа - дитячий садок» (100 грн.).
ПЕРЕМОЖЕЦЬ
ЧОРНА ЄЛИЗАВЕТА, КОЗЯТИНСЬКИЙ ЗНВК І-ІІІ СТ. «ШКОЛА - ДИТЯЧИЙ САДОК» № 9 (500 ГРН.).

«КРАЩИЙ УЧАСНИК ХУДОЖНЬОЇ САМОДІЯЛЬНОСТІ»
НОМІНАНТИ

1. Пугач Олексій, Широкогребельський ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа - дитячий садок» (100 грн.).
2. Шкільнюк Владислав, Козятинський ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа - дитячий садок» № 9 (100 грн.).
3. Щетінін Данило, Широкогребельський ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа - дитячий садок» (100 грн.).
ПЕРЕМОЖЕЦЬ
ПУГАЧ ОЛЕКСІЙ, ШИРОКОГРЕБЕЛЬСЬКИЙ ЗНВК І-ІІІ СТ. «ШКОЛА - ДИТЯЧИЙ САДОК» (500 ГРН.).

«КРАЩА УЧАСНИЦЯ ХУДОЖНЬОЇ САМОДІЯЛЬНОСТІ»
НОМІНАНТИ

1. Пуцак Крістіна, Бродецький ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа - дитячий садок» (100 грн.).
2. Лобода Марія, Миколаївський ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа – дитячий садок» (100 грн.).
3. Карпенко Вікторія, ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа – гімназія – дитячий садок» (100 грн.).
ПЕРЕМОЖЕЦЬ
ПУЦАК КРІСТІНА, БРОДЕЦЬКИЙ ЗНВК І-ІІІ СТ. «ШКОЛА - ДИТЯЧИЙ САДОК» (500 ГРН.).

«ЛІДЕР РОКУ»
НОМІНАНТИ

1. Закасовський Богдан, Безіменський ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа - дитячий садок» (100 грн.).
2. Кочубейник Анна, Вівсяницький ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа - дитячий садок» (100 грн.).
3. Науменко Олена, Махнівська СЗШ І-ІІІ ст. (100 грн.).
4. Тучак Тетяна, Вернигородоцький ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа - дитячий садок» (100 грн.).
ПЕРЕМОЖЕЦЬ
НАУМЕНКО ОЛЕНА, МАХНІВСЬКА СЗШ І-ІІІ СТ. (500 грн.).

«УНІВЕРСАЛ»
НОМІНАНТИ

1. Васалатій Антон, ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа – гімназія – дитячий садок» (100 грн.).
2. Поліщук Еліна, Пляхівський ЗНВК І-ІІ ст. «Школа - дитячий садок» (100 грн.).
3. Ромашкан Тетяна, Сестринівський ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа - дитячий садок» (100 грн.).
4. Тупчій Каріна, Козятинський ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа - дитячий садок» № 9 (100 грн.).
ПЕРЕМОЖЕЦЬ
ПОЛІЩУК ЕЛІНА, ПЛЯХІВСЬКИЙ ЗНВК І-ІІ СТ. «ШКОЛА - ДИТЯЧИЙ САДОК» (500 ГРН.).

«КОМАНДА РОКУ»
НОМІНАНТИ

1. Туристичний клуб «Гепаніс» Вернигородоцького ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа - дитячий садок» (700 грн.).
2.Команда авіамодельного гуртка «Політ» Дубовомахаринецького ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа - дитячий садок» (700 грн.).
3. Рій «Корд» Кордишівської СЗШ І-ІІІ ст. (700 грн.).
4. Пошукова група «Пам'ять» Білопільського ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа - дитячий садок» (700 грн.).
ПЕРЕМОЖЕЦЬ
РІЙ «КОРД» КОРДИШІВСЬКОЇ СЗШ І-ІІІ СТ. (1000 ГРН.).

«КРАЩИЙ ХУДОЖНІЙ КОЛЕКТИВ»
НОМІНАНТИ

1. Хор «Новий день» ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа – гімназія – дитячий садок» (700 грн.).
2. Зразковий хореографічний ансамбль «Зірки Арчі» Позашкільного навчально-виховного центру Козятинського району (700 грн.).
3. Народний чеський фольклорно-етнографічний ансамбль «Студанка» Миколаївського ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа - дитячий садок» (700 грн.).

ПЕРЕМОЖЕЦЬ
НАРОДНИЙ ЧЕСЬКИЙ ФОЛЬКЛОРНО-ЕТНОГРАФІЧНИЙ АНСАМБЛЬ «СТУДАНКА» МИКОЛАЇВСЬКОГО ЗНВК І-ІІІ СТ. «ШКОЛА - ДИТЯЧИЙ САДОК» (1000 ГРН.).

СПЕЦПРИЗ «Гордість Зорепаду» - Бальшанек Віталіна, Миколаївський ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа - дитячий садок» (1000 грн.).

«Дитина року – 2020»
ВАСАЛАТІЙ АНТОН, ЗНВК І-ІІІ СТ. «ШКОЛА – ГІМНАЗІЯ - ДИТЯЧИЙ САДОК» ІМ. В. ПІДГОРБУНСЬКОГО (2000 грн.).

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація