Підсумки 13-го обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

Члени Конкурсної ради 13-го обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад завершили роботу по визначенню переможців конкурсу.

- На конкурс було подано 710 проектів. – повідомляє голова обласної Ради Анатолій Олійник. – Переможцями стали 216 громад. Загальний бюджет проектів, що вибороли перемогу, складає 13 млн 656 тис грн. Виділення коштів буде проходити у три етапи. Кошти з першого траншу – 6 млн. грн - отримають  85 проектів, які набрали найбільшу кількість балів – від 85 до 100.  Другий транш у сумі 4 млн. грн буде виплачено  після 15 липня, коли пройде позачергова сесія обласної Ради. І за третім траншем, який складає 3 млн. 656 тис. грн, громади отримають кошти у серпні-вересні.

Має 5 проектів-переможців і Козятинський район:

 

№ п/п

Населений пункт

Назва проекту

Перша черга

Друга черга

Третя черга

1

с. Жежелів

«Крок до лікаря»

58800

 

 

2

с. Козятин

«Енергозбереження – майбутнє розвитку громади»

70000

 

 

3

с. Кашперівка

«Освітлення вулиць – запорука безпеки життєдіяльності громади»

 

 

70000

 

4

Районна рада

«Музей Хліба – візитівка району: реконструкція вітряка»

 

 

 

70000

5

с. Вернигородок

«Всім дошкільнятам в дитячому садочку – тепло, турботу та любов»

 

 

 

70000

 

На жаль, у багатьох районах кількість поданих проектів переважала якість. Тож наступного року буде визначено квоту кожному з районів та проведено навчання з написання проектів. Проекти мають бути написані якісно, громада має проявити свою активність у обговоренні проблеми та проект має відповідати стратегії та перспективному плану об’єднання громад.

Планується, що наступний, 14-й конкурс, буде проведений під патронатом Агенції регіонального розвитку Вінницької області, що дасть можливість проводити конкурс анонімно, використовуючи  кодування проектів.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація