Підведено підсумки в галузі фізичної культури і спорту

21 березня відбулась підсумкова колегія сектору молоді та спорту за 2018 рік. Участь у колегії взяли голова райдержадміністрації Юрій Слабчук, керуючий справами районної ради Анатолій Колісний, директор Козятинської РДЮСШ «Колос» Сергій Перенчук та тренери спортивних секцій шкіл.

Про підсумки роботи фізкультурно-спортивних організацій у 2018 році та заходи щодо покращення фізкультурно-оздоровчої роботи, спортивної роботи доповів завідувач сектору райдержадміністрації Валерій Швець, який розповів про заходи, проведені у 2018 році сектором молоді та спорту.

Протягом 2018 року сектором молоді та спорту райдержадміністрації  проведено 35 районних змагань з олімпійських та неолімпійських видів спорту, змагання з плавання серед державних службовців, спортивно-масові заходи до державних  святкових дат. До участі в заходах залучено понад 2500 учасників учнівської, студентської молоді та дорослого населення.  До участі в районних та обласних спортивних заходах було залучено 75 ветеранів спорту з волейболу, футболу, шашок та шахів. В 7 територіальних громадах району працюють інструктори з фізичної культури, які організовують фізкультурно-оздоровчу та спортивну роботу, а  саме: селищах Бродецьке і  Глухівці,  селах Махнівка, Махаринці, Самгородок, Сокілець, Перемога. За підсумками обласного рейтингу видів спорту серед  міст та районів за 2018 рік з неолімпійських видів спорту найкращий показник у команд з футзалу (тренери – Сергій Коваль та Микола Бабюк), спортивного туризму (тренер – Франц Чашковський) та шашок. Завдяки співпраці із спортивним клубом «Панда» перших здобутків з кіокушинкай карате на обласних та Всеукраїнських змаганнях досягли вихованці  Віталія Гунька.  З Олімпійських видів спорту найкращих результатів спортсмени району досягнули  легкоатлети, найбільший внесок у спортивні здобутки району  з легкої атлетики зробили вихованці тренерів Галицького В.Й., Волинця А.М., Зелінського В.А. у тісній співпраці з тренерами Вінниччини Жуковським В'ячеславом Тимофійовичем, Дідик Тетяною Миколаївною, Постемським  Віктором Франковичем, Сарафинюком Петром Яковичем: Чехівська Юлія, Павлова Марія, Підручний Вадим, Заїчко Христина, Шпатківська Марія, Коломієць Христина, Сірик Дарія, Репало Олександр, Єгоров  Владислав.  Вдало дебютував на Обласних сільських спортивних ігор Вінниччини з легкоатлетичного кросу Костянтин Олексюк, який посів 1 місце з бігу на 2000 м. Проводиться планомірна робота з розвитку футболу. Жіноча команда четвертий рік бере участь в Чемпіонаті України з футболу серед команд Першої ліги і посіла у його фінальній частині 4 місце. Дитячі команди брали участь в першості області серед дитячих команд, чемпіонаті та Кубку області серед жіночих команд, першості області серед аматорських команд, чемпіонаті області сере команд Першої ліги. В обласних сільських спортивних іграх команда району посіла друге місце. Проведено 5 районних змагань з волейболу серед чоловічих та жіночих команд., 4 турніри серед ветеранських команд

Про результати навчально-спортивної роботи Козятинської РДЮСШ «Колос» та участі в обласних і Всеукраїнських змаганнях у 2018 році інформував присутніх Сергій Перенчук.

Протягом минулого року в школі працювало 4 відділення: футболу, волейболу, легкої атлетики та стрільби. Спортсмени взяли участь в 32 обласних, всеукраїнських, районних спортивно-масових заходах. Протягом року тренерами РДЮСШ було підготовлено 107 спортсменів ІІ і ІІІ юнацьких розрядів, 1 спортсмен виконав І розряд. Всього за звітний період в школі займалось 405 учнів. Сергій Степанович висловив сподівання,що в цьому році нарешті буде завершено будівництво спортивного комплексу і спортсмени зможуть на належному рівні готуватись до змагань, що відповідно покращить їх результати.

Звертаючись до присутніх, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Анатолій Колісний зазначив, що районна влада сприяє розвитку спортивної галузі і відповідно в межах можливостей районною радою здійснюється підтримка програм та виділяються кошти. Поінформував, що за пропозицією обласної профспілки працівників держустанов команда району взяла участь в обласних змаганнях з волейболу та заслужено посіла ІІ місце. Анатолій Якович подякував тренерам та спортсменам за високі спортивні досягнення та побажав успіхів і наснаги у поточному році.

На колегії були нагороджені кращі фахівці, спортсмени, переможці та призери районних змагань, активісти фізкультурно-спортивного руху 2017 року та їх тренери, які у підсумковому рейтингу з видів спорту набрали найбільшу кількість очок.

                         

                         

                         

                         

                         

                         

                         

                         

                         

                         

                         

                         

                         

                         

                         

                         

                         

                         

                         

                         

             

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація