Питання фінансування будівництва водогону в с.Пиковець зібрало громаду

Проведення водогону в селі Пиковець – найболючіше питання, що турбує частину жителів громади. 5 листопада пиківчани зібрались в приміщенні сільської ради аби розібратись в усіх нюансах фінансування.

Участь у зібранні взяли заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк та начальник фіну правління райдержадміністрації Світлана Вельгус.

Як повідомила сільський голова Інна Лозінська, проект будівництва водогону по с. Пиковець розділений на дві частини – перша по будівництву водогону вже майже звершена, на другу частину по реконструкції водогону практично готові усі документи, залишилось отримати експертний звіт. Фінансовими та організаційними питаннями займається кооператив «Водограй».

Загальна вартість двох проектів становить близько 1 млн. 900 тис.грн. Для реалізації першого проекту вартістю понад 960 тис.грн. відповідно до розпорядження Кабміну в рамках соціально-економічного розвитку регіону надійшло 200 тис.грн., які були перераховані підряднику, що виконував роботи. Громадою було зібрано 450 тис.грн.  За словами Інни Олександрівни каменем спотикання стали 100 тис.грн., виділених з районного бюджету на співфінансування першого проекту по будівництву водогону рішенням 23 позачергової сесії районної ради від 4 жовтня. Але громада вимагала, щоб дані кошти були спрямовані на другий проект по реконструкції водогону.

Заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк вислухавши присутніх, надав  роз’яснення, що в першу чергу оплачуються ті роботи, на які виготовлені відповідні документи та є акти виконаних робіт, тож потрібно довести до кінця перший проект. А також зауважив, що з метою уникнення непорозумінь, усю суму по двох проектах, яку мають сплатити люди, необхідно розділити порівну між жителями усіх вулиць. Тоді буде ясно, кому потрібно додати гроші, а кому компенсувати.

За підсумками обговорення сільський голова Інна Лозінська повідомила, що кошти районного бюджету будуть перераховані на перший проект по будівництву водогону одразу ж після надання акту виконаних робіт та запевнила, що з бюджету сільської ради буде виділено 100 тис.грн. для другого проекту після виготовлення усіх необхідних документів та наявності експертного звіту.

 

                     

                     

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація