Питання організації дитячого оздоровлення влітку 2020 року обговорювали на всеукраїнському рівні

На виконання доручення Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля 11 червня 2020 року відбулася Всеукраїнська селекторна нарада та засідання центрального міжвідомчого штабу з координування організації та проведення оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2020 року під головування заступника міністра Бориса Лєбедцова.

В роботі наради від Вінницької області взяла участь заступник голови облдержадміністрації Наталя Заболотна та керівники обласних департаментів, управлінь, органів державного нагляду та контролю, до компетенції яких відносяться питання організації оздоровлення та відпочинку дітей.

В роботі наради взяв участь заступник міністра охорони здоров'я, головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко. Він зазначив, що до закінчення карантину – до 22 червня 2020 року, дитячі заклади оздоровлення та відпочинку в Україні працювати не будуть. Попри сказане, він відзначив, що найближчим часом Міністерством охорони здоров’я будуть розроблені тимчасові рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів у закладах оздоровлення та відпочинку дітей, які будуть надіслані в регіони. На їх основі буде розроблено алгоритм відкриття таборів та їх функціонування в умовах особливої епідемічної ситуації.

Рекомендації стосуватимуться роботи дитячих закладів, медичного обстеження працівників, дітей, їх довезення до закладу і у зворотному напрямку тощо.

Було зазначено, що першочерговим є безпека, здоров’я та життя дітей. Тому оздоровлення та відпочинок розпочнеться лише у тому випадку, якщо епідеміологічна ситуація не буде погіршуватись, а комплекс заходів, застосований при підготовці та проведенні оздоровчої кампанії, гарантовано дозволить мінімізувати усі ризики, пов’язані із COVID -19 та іншими респіраторними хворобами.

Що стосується Вінницької області, то 13 позаміських закладів оздоровлення та відпочинку готові в максимально короткі терміни по завершенню карантину розпочати оздоровчий сезон.

Усі дії, направлені на координацію літньої оздоровчої кампанії на теренах області, здійснюватиме обласний міжвідомчий оперативний штаб, створений розпорядженням голови ОДА від 09.06.2020 № 466 «Про обласний міжвідомчий оперативний штаб із координації проведення оздоровлення та відпочинку дітей».

До відома. У Вінницькій області за даними органів статистики в області проживає 154773 дітей віком 7 - 17 років. На оздоровлення і відпочинок дітей у 2020 році в обласному бюджеті передбачено 17890,0 тис. грн.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація