Питання профілактики коронавірусу розглянули на комісії ТЕБ та НС

4 березня відбулось засідання  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при райдержадміністрації. В роботі комісії взяли участь голова районної ради Віктор Слободянюк, заступник голови райдержадміністрації Ігор Булавський та члени комісії.

До порядку денного було включено два питання:

 - про заходи щодо недопущення занесення і поширення випадків на території Козятинського району гострої респіраторної хвороби, спричиненої короновірусом COVID-19;

- виділення коштів з резервного фонду для встановлення димохідної труби на котельні у Жежелівському ЗНВК.

За підсумками обговорення першого питання вирішенно створити оперативний штаб щодо недопущення занесення і поширення на території району випадків захворювань, спричинених коронавірусом; відповідальним особам наголошено на необхідності забезпечити готовність для надання медичної допомоги особам, які відповідатимуть визначенню випадку 2019-nCoV, підтримувати необхідний запас засобів медичного призначення, захисного одягу, засобів захисту органів дихання, профілактичних препаратів, дезінфекційних засобів тощо.

акож було прийнято рішення про виділення з резервного фонду коштів в сумі 100 тис. грн.. КП «Козятинська центральна районна лікарня» для проведення профілактичних заходів.

Станом на 4 березня 2020 року у світі зареєстровано  93160  лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них  3198  - летальні. Одужало вже 50 690 осіб. В Україні підтверджено перший випадок COVID-2019.

По другому питанню начальник відділу освіти Аліна Діденко поінформувала, що внаслідок негоди було зруйновано трубу на котельні Жежелівського ЗНВК.

Рішенням комісії було виділено відділу освіти райдержадміністрації з резервного фонду 80 тис. грн. для ліквідації наслідків стихійного лиха.

                     

                     

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація