Почути проблеми громад

   З такою метою голова районної ради Віктор Слободянюк продовжує проведення особистих виїзних прийомів у населених пунктах району, побувавши на минулому тижні у Йосипівці, Миколаївці, с. Козятині та у Вернигородку у супроводі заступника голови РДА Ігоря Булавського, керуючого апаратом райради Анатолія Колісного, начальників профільних районних управлінь, відділів та служб побував у Йосипівці і Миколаївці.

   Відвідали посадовці дитячий оздоровчий табір "Пролісок", де вивчали перспективу його збереження та розвитку. Розглядався варіант використання бази "Проліску" для проведення спортивних змагань різного рівня, навчально-тренувальних зборів, оскільки тут є умови розміщення, харчування та відпочинку їх учасників. Для цього потрібно лише впорядкувати спортивні майданчики.
   Віктор Миколайович висловив своє переконання у тому, що табір просто необхідно зберегти, об’єднавши навколо цієї важливої справи спільні зусилля. До прикладу, можна залучати керівників господарств, які колись будували табірні будиночки, щоб у силу можливостей надали фінансову допомогу в їх відновленні.

   Особистий прийом голови в селах Миколаївка та Йосипівка виявився небагаточисельним, оскільки бути вислуханим владою виявив бажання лише депутат Миколаївської сільської ради Віктор Фалтус, який скаржився на дії сільської виборчої комісії, що не видала сільським депутатам відповідних посвідчень, та  вказав на порушення у вирішенні земельних питань.

                                                           

   З представниками усіх громад обговорювалося одне із головних наболілих питань – стан доріг та їх ремонт. Голова районної ради наголосив на важливості співпраці сільських рад із представниками агроформувань, зазначивши, що співфінансування районного бюджету буде проводитись в тих громадах, де у першу чергу в цьому зацікавлена сама ж громада.

   Активно обговорювались земельні питання, харчування дітей, діяльність соціальної сфери, питання адміністративної реформи та децентралізації.

   Відвідав керівник району Миколаївський ЗНВК, який одним із найкращих навчальних закладів в районі. Оцінили посадовці обсяг виконаних внутрішніх робіт, на які освоєно близько 500 тис. грн. районних коштів. Понад 1 млн. грн. фінансової допомоги надасть уряд Чехії, за які планують утеплити фасад будівлі, облаштувати територію. На даний час ремонтні роботи призупинено, оскільки приміщення не підключено до зовнішніх мереж елекропостачання. За ці послуги обленерго вимагає 273 тис. грн.

                                                          

   Також в рамках прийому голова ради Віктор Слободянюк відвідав оглянув місцевий ФАП та спорткомплекс, база якого та місце розташування цілком підходять для спортивного закладу районного рівня, але потребує значних ремонтних робіт.

                                                         

   У Козятинській сільській раді обговорювалось питання фінансування ремонту доріг та вуличного освітлення. Коштів, які сільська рада акумулювала на будівництво дитячого садочка виявилося недостатньо, тому цього року місцеві депутати вирішили виготовити генплан населених пунктів та зробити акцент на вуличному освітленні у с. Козятині, планується виготовлення 3 проектів по 23 тис грн. кожен, їх втілення вартуватиме понад 2 млн. грн. 

    З проханням посприяти ремонту центральних доріг по вул. Жовтнева та Миру, які знаходяться на балансі служби автомобільних доріг звернулася жителька с. Козятин.

   Аліфіренко Ю, ліквідатор аварії на ЧАЕС, висловив свою скаргу з приводу того що вже 7 років не може отримати земельну ділянку під забудову, хоча має на те законні підстави. Уважно вислухавши, голова районної ради доручив створити комісію і оперативно вирішити дане питання.

   Голова районної ГО "Союз Чорнобиль Україна" Ю. Городченко нарікав, що 3 вдови ліквідаторів, які проживають на території даної сільської ради, уже на протязі 2 р. не отримують матеріальну допомогу, яка має бути передбачена у сільському бюджеті.

                                                     

   У ході прийому також піднімалось питання фінансування сільською радою харчування учнів 1-4 класів та оздоровлення дітей у пришкільному таборі.

   Активновно обговорювалась проблема виділення земельних ділянок учасникам АТО, які сільська рада резервувала не надто активно. Сільський голова запевнила, що зарезервували атовцям 4 земельні масиви, та висловила обурення, що Держгеокадастр виділив ділянки не із зарезервованих земель, а тих, що заплановано ввести в межі села.

   Також дана проблема порушувалась і у Вернигородоцькій громаді. Але там ситуація ще складніша, оскільки у селі є 26 учасників антитерористичної операції, а зарезервованої для них землі немає у зв’язку з відсутністю вільних земельних ділянок. Але є 80 га, які належать давно ліквідованій державній структурі. Але, щоб мати можливість ними користуватися, учасникам АТО потрібно звертатися до суду із позовом щодо скасування державного акту. Добровільно ж власники землю віддавати не хочуть. Допомогти у вирішенні даної проблеми пообіцяв голова районної ради, запевнивши громадян, що найближчим часом позов до суду буде поданий.

                                                    

   Обговорювалася і ситуація із сімейним лікарем, який нерегулярно проводить прийоми, в результаті чого люди не можуть потрапити до вузькопрофільних спеціалістів, які без направлень не приймають. Голова районної ради доручив керівникові первинної медицини проконтролювати роботу підлеглого.

   Не залишилося поза увагою і питання ремонту доріг, на що цьогоріч сільською радою закладено 200 тис. грн.

                                                  

   Посадовці відвідали школу в с. Козятин та ФАП в с. Вернигородок.

   Голова районної ради уважно вислухав усі порушені питання та по кожному з них дав відповідні вказівки щодо шляхів їх вирішення.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація