Податківці району відзначили професійне свято

18 березня з нагоди Дня податкової та митної справи України  у коференц-залі оДПІ відбулись святкові заходи. Привітати працівників Калинівської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Вінницькій областізавітали керуючий апаратом районної ради Анатолій Колісний, голова РДА Олег Оркуша разом із заступником Ігорем Булавським, міський очільник Олександр Пузир та колишній начальник оДПІ Василь Матвійчук.

На початку урочистого зібрання до усіх присутніх звернувся начальник оДПІ Геннадій Садовий, який окреслив історію існування податкової служби, зазначивши, що зараз триває період її перетворення та реформування. Геннадій Іванович подякував очільникам міста та району за активну позицію та допомогу у відстоюванні представництва податкової інспекції у м. Козятині.

                            

Зі словами привітання до колективу звернувся керуючий апаратом районної ради Анатолій Колісний.

- Ваша нелегка праця потребує високого профе­сіо­налізму, сумління та наполе­г­ли­вості, адже ви забезпечу­єте виконання надзвичайно ва­жливої справи – наповнення державної скарбниці, - наголосив Анатолій Якович.- Я щиро вітаю вас зі святом, бажаю добра й зла­годи, щастя й ра­дості, порозуміння та на­тхнення у ро­боті.

                                                                                      

Вітали зі святом усіх присутніх голова РДА Олег Оркуша, міський голова Олександр Пузир, колишній начальник оДПІ Василь Матвійчук, побажавши принциповості і відповідальності у повсякденній роботі, а також здоров’я, злагоди і добробуту в родинах.

                                              

За значний особистий внесок у розвиток фіскальної служби, сумлінну працю та з нагоди податкової та митної справи України Грамотами Козятинської районної державної адміністрації та Козятинської районної ради нагороджено:

начальника Калинівської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Вінницькій області – Садового Геннадія Івановича;

головного державного ревізора-інспектора сектору погашення боргу – Коберського Володимира Леонідовича;

начальника відділу податків і зборів з фізичних осіб – Коломійця Віктора Борисовича.

                                

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація