Покладання квітів до Дня визволення України від фашистських загарбників

День визволення України від фашистських загарбників, свято, яке відзначається в Україні щорічно 28 жовтня, в день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі України. В цей день традиційно вшановують пам’ять воїнів, які загинули в боях за визволення України, та населення, яке постраждало від дій фашистських окупантів. В ході Другої світової війни саме на території України відбулися ключові битви за визволення Європи нацизму.

Сьогодні відбулося покладання квітів до пам’ятника танкістам-визволителям,  погруддя І. Н. Бойка на території міжрегіонального вищого професійного училища залізничного транспорту та до меморіалу жертвам Другої світової війни.

Участь у церемонії взяли заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк, голова райдержадміністрації Костянтин Поперечний, заступник голови райдержадміністрації Ігор Булавський, представники ветеранських організацій, трудових колективів, громадськість.

Ми пам’ятаємо всіх героїв, чия боротьба, самовіддана праця і героїзм сприяли звільненню України від нацистів. У серці кожного з нас жива пам’ять про неоціненний внесок українців у спільну перемогу в цій війні.

  З Днем визволення України!

            

               

               

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація