Покладання квітів до Дня визволення України від нацистських загарбників

Щороку 28 жовтня ми відзначаємо визволення України від нацистських загарбників та  вшановуємо пам’ять полеглих, вклоняємось воїнам-визволителям, усім, хто наближав довгоочікувану  перемогу у Другій світовій війні.

В рамках відзначення 74-ї річниці звільнення території  України від військ нацистської Німеччини та її союзників, відбулося урочисте покладання квітів та вінків до меморіалу жертвам Другої світової війни, до пам’ятника, встановленого на місці масових розстрілів бійців Червоної Армії та військово-морського флоту, партизанів, мирних жителів в Талимонівському Яру, до пам’ятного знаку «Захисникам Козятина» (на території школи-інтернату гімназії ім.В.М. Підгобунського).

Уклонитися воїнам-визволителям, віддати данину пам’яті славним захисникам рідної землі прийшли голова районної ради Віктор Слободянюк, заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк, голова районної державної адміністрації Юрій Слабчук разом з заступниками, представники районної ветеранської організації.

Хвилиною мовчання вшановано пам'ять всіх оборонців України, які загинули, захищаючи рідну землю.

Минають роки, відлітають у вічність. Все далі відходять грізні і важкі роки Другої світової війни. Та непідвладний часу подвиг переможців, які відстояли свободу і незалежність своєї Батьківщини, очистили рідну землю від нацистської навали. Тож навіть більш, ніж через сім десятиліть 28 жовтня – це визначна дата в історії країни. Ні біль кривавих втрат, ні радість великих перемог не забулися за цей час, адже пам’ять та вдячність за життя на вільній землі не мають історичного терміну давності – вони вічні. 

Саме на території України відбулися ключові битви за визволення Європи від нацизму. У ході вигнання нацистських окупантів з України силами чотирьох Українських фронтів, які налічували понад 2,3 млн. осіб, протягом січня 1943 – жовтня 1944 було проведено низку наступальних операцій.

Завершилося вигнання нацистських окупантів з України повним витісненням угорських та німецьких військ із найзахіднішого регіону теперішньої України — Закарпаття, яке відбулося в результаті здійснення Східно-Карпатської наступальної операції. 27 жовтня 1944 року було звільнено Ужгород, 28 жовтня ворожі війська були повністю витіснені за кордони України.

                    

                    

                                                  

                              

                  

                  

                  

                    

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація