Покладання квітів до пам»ятника Михайлу Грушевському

27 червня з нагоди відзначення 23-ї річниці Дня Конституції України в м. Козятині відбулось урочисте покладання квітів до підніжжя  пам’ятника М. Грушевському, який зіграв важливу роль у становленні української державності, під його керівництвом розроблялася Конституція незалежної УНР.

Участь у заході участь взяли представники районної та міської влади, колективи підприємств, установ та організацій, учнівська молодь, громадськість.

День Конституції України відзначається щорічно 28 червня і є офіційним державним святом. Прийняттям даного документа в 1996 році ознаменувався початок становлення і розвитку нової демократичної і незалежної країни. 

  Починаючи з Конституції Пилипа Орлика 1710 року, яка, щоправда, так і не вступила в дію, і закінчуючи безсонною ніччю з 27-го на 28-е червня 1996-го року, коли Основний Закон нарешті був прийнятий, — таким був довгий та нелегкий шлях цього великого документа. Конституція Україна по праву визнається однією з найбільш досконалих і демократичних Конституцій у всьому світі.

                     

                           

                         

                                             

                                             

                      

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація