Покладання квітів з нагоди Дня Конституції

24 роки тому, Верховна Рада України від імені українського народу, прийняла Основний Закон держави. Прийняття Конституції України стало відправною точкою на шляху побудови сильної соборної, демократичної, незалежної, правової держави. І цю волю народу не похитнути нікому.

З нагоди 24-ї річниці Основного Закону України на Козятинщині відбулася традиційна церемонія покладання квітів до пам’ятника М. Грушевському, який відіграв важливу роль у становленні української державності, під його керівництвом розроблялася Конституція незалежної УНР. Покладання квітів відбулось у м.Козятин та с.Сестринівка.

Участь у заході участь взяли голова районної ради Віктор Слободянюк, заступник голови райдержадміністрації Ігор Булавський, керівники установ та організацій.

З нагоди Дня Конституції Грамотами районної ради та райдержадміністрації, грошовими винагородами відзначено директора Сестринівського ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа – дитячий садок» імені Михайла Грушевського Денисюк Ніну, Сестринівсько госільського голову Левчука  Анатолія, старшого наукового співробітника філії Вінницького обласного краєзнавчого музею «Музей М.С.Грушевського» Левчук Людмилу.

Конституція увійшла в наше життя як головний гарант державності і демократії, незалежності і соборності України. Вона має унікальне історичне коріння, адже у той час, коли в Європі основним державним устроєм була абсолютна монархія, українці вже мали свій Основний закон – Конституцію Пилипа Орлика, яка, щоправда, так і не вступила в дію.

Нагадаємо, що у червні 1996-го депутати Верховної Ради ухвалили Конституцію незалежної України. Це сталося на п’ятий рік після проголошення незалежності. Народні обранці працювали з 27 на 28 червня — загалом безперервно 23 години. Під час голосування «ЗА» висловилися 315 парламентарів.

Прийняття Основного Закону ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі.

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація