Покладання квітів з нагоди відзначення Дня пам»яті та примирення і 75-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Велич свята Перемоги не згасає з плином літ. Щороку з почуттям глибокої шани ми йдемо до Меморіалів Слави, пам'ятників Невідомому Солдату, щоб віддати данину вдячності, низько вклонитися ратному подвигу захисників, вшанувати доблесть ветеранів, які власним життям подарували нам право вільно жити на своїй землі.

На жаль карантин вніс свої корективи у відзначення 75-ї річниці Великої Перемоги – через пандемію коронавірусу Україна змушена відмовитися від  масових заходів. Тому цьогоріч на Козятинщині проведення звичних мітингів не заплановано.

Але з метою належного відзначення мужності та героїзму переможців нацизму у Другій світовій війні, видатного внеску Українського народу у перемогу Антигітлерівської коаліції, вшанування пам'яті жертв Другої світової війни, сьогодні8 травня в День пам’яті та примирення,голова районної ради Віктор Слободянюк, заступник голови Анатолій Задорожнюк, заступник голови райдержадміністрації Ігор Булавський, представники районної ветеранської організації, керівники комунальних установ поклали квіти до пам’ятників героям-підпільникам І.Сербіну та Г.Кондрацькому, пам’ятника визволителям «Танк», до погруддя І.Н.Бойка, що на території міжрегіонального вищого професійного училища залізничного транспорту, до меморіалу жертвам Другої світової війни, меморіалу жертв фашизму 1941-43 рр. «Талимонівський яр»

Пам’ять про полеглих героїв Другої світової війни вшанували хвилиною мовчання.                      

                                                 

                         

                         

                                                  

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація