Покращення надання медичних послуг жителям територіальних громад району та м. Козятина

Такою була основна тема обговорення, яке відбулося минулого тижня в кабінеті голови районної ради за участі головних лікарів центральної районної та відділкової лікарні ст. Козятин В. Гуцола та Кравчука, а також завідуючих відділеннями медичних закладів.

Одним із можливих варіантів, який розглядається, є робота ЦРЛ на базі залізничної лікарні. Саме таку пропозицію погодив обласний департамент охорони здоров’я. Згодом ЦРЛ буде передана на районний баланс. А на базі теперішнього її приміщення планується створення обласної лікарні третинного рівня відновлювального типу.

                                                     

 Наразі ж центральна районна лікарня має деякі проблеми із розміщенням відділень, головною з яких є недостатність площі. Це стосується поліклінічного, а також дитячого відділень, частину якого займає центральна районна аптека. Інфекційне відділення відсутнє, а лабораторія знаходиться у пристосованому приміщенні, яке не відповідає необхідним вимогам. Така ж сама ситуація і з амбулаторією загальної практики сімейної медицини, де відсутня можливість розведення потоку хворих та здорових пацієнтів. Відділкова ж лікарня може запропонувати достатньо велику для таких потреб площу.

Оскільки у залізничній лікарні відсутнє пологове відділення, то можливе перенесення необхідного обладнання з районної лікарні. Але оцінити та вивчити дану ситуацію мають  спеціалісти, які і були запрошені на нараду.

Під час обговорення голова районної ради Віктор Слободянюк наголосив, що у даному питанні не лобіюються чиїсь інтереси, а на меті стоїть лише одне – покращення рівня медичного обслуговування населення.

Після наради, за пропозицією Віктора Миколайовича, усі присутні відвідали залізничну лікарню та ознайомилися з її можливостями та обсягом робіт, які необхідно провести для повноцінного функціонування об’єкту.

                                                                                                  

Надалі своє слово мають сказати фахівці, яким голова районної ради доручив з професійної точки зору прорахувати, чи дозволяє приміщення відділкової лікарні розмістити усе необхідне та скільки коштів потрібно, аби привести матеріально-технічну базу у відповідний стан. Потім свій висновок має надати обласна комісія, спеціалісти-будівельники.

                                               

Усі пропозиції будуть детально розглянуті та враховані під час ухвалення остаточного рішення.

                                                  

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація