Постійні комісії районної опрацювали питання порядку денного сесій

В рамках підготовки 22 чергової та 23 позачергової сесії районної ради, призначених на 4 жовтня,  відбулось засідання постійних комісій районної ради.

В роботі комісій взяли участь голова районної ради Віктор Слободянюк, голова райдержадміністрації Юрій Слабчук, керівники комунальних установ.

Очільник районної ради озвучив 19 питань, якими доповнено порядок денний 22 сесії.  Два питання - внесення змін до програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги до 2020 року та програму спортивної реабілітації та розвитку параолімпійського руху в Козятинському районі знято розгляду, оскільки вони не мають експертного висновку райдержадміністрації. Тож, у підсумку під час пленарного засідання 22 сесії депутати розглянуть 51 питання.

Віктор Миколайович зазначив, що одразу ж після завершення 22 чергової відбудеться 23 позачергова сесія, на розгляд якої виноситься 5 питань, а саме: Про внесення змін до рішення 18 сесії районної ради 7 скликання від 22 грудня 2017 р. «Про районний бюджет на 2018 року» та питання, пов’язані із визначенням юридичних адрес комунальних установ.

Інспектор відділу культури та туризму райдержадміністрації Тетяна Ліпчинська поінформувала присутніх про нестачу коштів по виплаті заробітної плати працівникам бібліотеки в сумі 300 тис. грн. до кінця року. Нагадаємо, що за попередньою домовленістю міська та районна рада мали спільно фінансувати районну бібліотеку у співвідношенні 50*50%. Районна рада свої зобов’язання виконала, виділивши 600 тис. грн. З міського бюджету в березні місяці надійшло лише 300 тис. За словами Тетяни Миколаївни, очільник міста сьогодні повідомив, що коштів в міському бюджеті немає. Віктор Слободянюк зазначив, що до районної ради надійшов лист від міського керівництва, в якому повідомляється, що дане питання розглядатиметься на сесії міської ради у жовтні.  Керівники району запевнили, що дане питання буде вирішено і вбудь-якому випадку люди не залишаться без заробітної плати.

Насамкінець члени бюджетної комісії погодили розпорядження голови райдержадміністрації № 251 від 24 вересня 2018 року «Про внесення змін до районного бюджету».

                     

                     

                     

                     

                     

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація