Постійні комісії районної ради опрацювали питання чергової сесії

27 березня в рамках підготовки до чергової сесії районної ради, яка скликається 30 березня, відбулося засідання постійних комісій районної ради.

У роботі комісій взяли участь голова районної ради Віктор Слободянюк та заступник голови ради Анатолій Задорожнюк.

Депутати розглянули питання порядку денного сесії та проекти рішень. Анатолій Задорожнюк поінформував, що за підсумком засідання бюджетної комісії, яка відбулась напередодні, порядок денний було доповнено зверненням Козятинської районної ради до Вінницької обласної Ради щодо передачі лісових масивів, які знаходяться у межах земельних запасів Зозулинецької сільської ради, у комунальну власність територіальної ради, а також питанням про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки водного фонду державної власності, що надається для рибогосподарських потреб  шляхом продажу права через аукціон на території Махнівської сільської ради.

На спільному засіданні комісій з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення, роботи з ветеранами, військовослужбовцями та з питань освіти, культури, спорту, молодіжної політики депутати рекомендували доповнити проект рішення про внесення змін до рішення 29 сесії районної ради 5 скликання від 10 вересня 2010 р. №16-29-05 «Про закріплення за загальноосвітніми навчальними закладами території обслуговування», а саме включити с. Малишівку до мікрорайону Йосипівського ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-дитячий садок». Доповнено план роботи районної ради на 2018 рік питанням «Про роботу Хмільницької станції швидкої медичної допомоги Вінницької обласної ради на території Козятинського району».

Обговорено 23 земельних питання.

Депутати заслухали голову Сокілецької сільської ради Валерія Мосійчука, який висловив заперечення щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення  товарного сільськогосподарського виробництва на території Сокілецької сільської ради (оренда гр. Безбах А.М.).  Роз’яснення надала заступник  начальника відділу у Козятинському районі ГУ Держгеокадастру у Вінницькій області Ірина Репало, зазначивши, що немає підстав, щоб не виносити його на сесію. Тож рекомендовано винести дане питання на розгляд Президії за участі сільського голови та гр. Безбаха А.М. для прийняття остаточного рішення

Депутат Юрій Рибак повідомив про виникнення конфлікту інтересів щодо питань про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надається в оренду ТОВ «Рикон» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Поличинецької сільської ради та про  затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надається в оренду ТОВ «Вікторія Грейн» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Журбинецької сільської ради, а також зазначив, що не братиме участі у голосуванні з даних питань.

Голова районної ради Віктор Слободянюк аналізуючи програму економічного і соціального розвитку Козятинського району на 2017 рік та затвердження програми економічного розвитку Козятинського району на 2018 рік, зазначив, що вона потребує доопрацювання, оскільки не розкриває основних напрямків розвитку Козятинщини у поточному році та не має відповідного підкріплення коштами.

Під час розгляду питання про затвердження змін до Статуту КП «Козятинська районна аптека Козятинської районної ради», очільник органу місцевого самоврядування наголосив, що до делегованих райдержадміністрації повноважень входить оперативне управління комунальними установами Козятинської районної ради. За словами В. Слободянюка, після створення аптеки «НАДІЯ» зі сторони райдержадміністрації, в особі голови РДА та першого заступника, замість сприяння в її функціонуванні створюються перешкоди, зокрема, в отриманні ліцензії. Тож даним питанням голова районної ради займався особисто.

Віктор Миколайович зауважив, що виникає багато проблем у фінансуванні районних програм у зв’язку з тим, що до цього часу не розподілено вільний залишок бюджетних коштів. Пропозицій від райдержадміністрації щодо розподілення не надходило. 

За підсумком проведених засідань постійні комісії рекомендували винести на розгляд Президії та сесії 58 питань порядку денного.

                        

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація