Постійні комісії районної ради розглянули питання порядку денного чергової сесії

20 червня відбулось спільне засідання постійних комісій Козятинської районної ради  

- з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення, роботи з ветеранами, військовослужбовцями;

- з питань освіти, культури, спорту та молодіжної політики;

- з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, промисловості, торгівлі, транспорту, енергозабезпечення, екології та природокористування;

-з питань депутатської діяльності, регламенту, етики, законності та правопорядку, захисту прав людини, взаємодії з органами місцевого самоврядування, адміністративно-територіального устрою.

В роботі комісій взяли участь заступник голова районної Віктор Слободянюк, заступник голови Анатолій Задорожнюк, начальник управління Держгеокадастру у Козятинському районі Ірина Репало, завідуюча Козятинським відділенням екстреної медичної допомоги Лариса Лукашук, заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Інна Ольбішевська.

На засіданні депутати розглянули ряд питань  порядку денного, серед яких звіт голови районної ради, внесення змін до районних програм та  заслуховування інформації про хід їх виконання, а також блок земельних питань.

Тож за підсумками засідання депутатами прийнято рішення запропонований порядок денний та проекти рішень винести на розгляд Президії та сесії районної ради, яка відбудеться  27 червня о 10:00 год.

Також відбулось обговорення проблеми транспортного забезпечення пункту тимчасового базування екстреної медичної допомоги в с. Самгородок.

                                    

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація