Постійні комісії районної ради розглянули питання порядку денного чергової сесії

13 березня 2017 року в ході підготовки до чергової сесії районної ради відбулось спільне засідання постійних комісій районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, промисловості, торгівлі, транспорту, енергозабезпечення, екології та природокористування, з питань депутатської діяльності, регламенту, етики, законності та правопорядку, захисту прав людини, взаємодії з органами місцевого самоврядування, адміністративно-територіального устрою, з питань освіти, культури, спорту та молодіжної політики та з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення, роботи з ветеранами, військовослужбовцями, на яких розглянуто всі питання порядку денного чергової сесії районної ради.

Участь у роботі комісії взяли голова районної ради Віктор Слободянюк, заступник голови Анатолій Задорожнюк, начальник фінансового управління Світлана Вельгус, депутати районної ради, головні розпорядники бюджетних коштів.

Голова районної ради Віктор Слободянюк поінформував присутніх про порядок денний 12 сесії та проекти рішень, а також про зміни, внесені на бюджетній комісії, засідання якої відбулось напередодні.

На спільному засіданнірозглянуто технічні документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельних ділянок. До порядку денного було внесено ще 3 земельних питання.

Депутат районної ради Юрій Рибак повідомив про виникнення конфлікту інтересів по питанню затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що розташована на території Поличинецької сільської ради (ТОВ «Рикон»). Про конфлікт інтересів повідомив також депутат Василь Демидюк по питанню затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що розташована на території Самгородоцької сільської ради (СФГ «Лоза»). Депутати зазначили, що не братимуть участь у голосуванні по даному питанню.

Жваво депутати обговорювали питання про внесення змін до рішення 10 сесії районної ради 7 скликання від 23 грудня 2016  року № 09-10-07 «Про районний бюджет на 2017 рік», з якого інформувала начальник фінансового управління райдержадміністрації Світлана Вельгус. Члени постійних комісій в цілому погодили розподіл вільного залишку бюджетних коштів, який утворився станом на 1 січня 2017 року, але було внесено пропозицію доопрацювати проект рішення в частині делегованих повноважень до президії.

Депутатами запропоновано розглянуті питання із внесеними змінами винести на розгляд президії та сесії районної ради.

                                                         

                                                         

                                                         

                                                         

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація