Повідомлення про тимчасове припинення газопостачання

Козятинська дільниця АТ «Вінницягаз» доводить до відома громадян, що в зв’язку з проведенням Козятинською дільницею Хмільницького відділення АТ «Вінницягаз» планових ремонтних робіт на розподільчих газопроводах від ГРС «Перемога», з 07:00 год. 18.06.2019 року буде тимчасово припинено газопостачання с.Перемога, с.Немиринці, с.Туча, с.Куманівка, с.В.Степ, с.Миколаївка, с.Флоріанівка, с.Михайлин, с.Ш.Гребля, с.Йосипівка, с.Малишівка, с.Лопатин, с.Софіївка, с.Красне, с.Самгородок, с.Воскодавинці, с.Лозівка, с.Збараж, с.Вівсяники, с.Сошанськ, с.Зозулинці, с.Блажіївка, с.Коритувата, с.Голубівка, с.Голендри. Прогнозований період зупинки  - 10 днів.

Безпека постачання природного газу напряму залежить від належного технічного стану газорозподільних систем. Товариство приносить свої вибачення споживачам за тимчасові незручності. Після завершення робіт газопостачання буде відновлене. Про дату відновлення газопостачання буде повідомлено додатково.

Прохання до мешканців будинків перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами після припинення газопостачання та на момент пуску газу забезпечити доступ працівників до газового господарства до газових приладів своїх помешкань

Наголошується на тому, що з метою забезпечення безпечного газопостачання, відновлення газопостачання буде проводитись лише за наявності мешканців в своїх квартирах та будинках.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація