Пожежна безпека в закладах соціальної сфери на контролі районної влади

24 січня голова районної ради Віктор Слободянюк провів робочу нараду з питань дотримання вимог законодавства у сфері пожежної безпеки у закладах освіти, охорони здоров’я, соціального захисту населення  Козятинського району.

У нараді взяли участь заступник голови райдержадміністрації Ігор Булавський, головний лікар центральної районної лікарні Олександр Кравчук, головний лікар ЦПМСД Валентина Лобченко, начальник відділу освіти райдержадміністрації Аліна Діденко, директор районного терцентру Василь Матвійчук, начальник відділення запобігання надзвичайним ситуаціям Козятинського районного сектору ГУ ДСНС Вадим Мартюк.

Під час наради розглянуто питання про стан протипожежного захисту в закладах; обговорено рівень забезпечення первинними засобами пожежогасіння та протипожежного водопостачання згідно з типовими нормами належності; наявність пожежних щитів; проведення технічного обслуговування вогнегасників; обладнання системи блискавкозахисту; забезпечення засобами радіаційного та хімічного захисту.

Віктор Слободянюк наголосив на необхідності розроблення плану заходів щодо покращення забезпечення пожежної безпеки, а також регулярному проведенню інструктажів та навчання правилам пожежної безпеки працівників. Адже лише завдяки комплексному підходу до даного питання можна попередити пожежу та відповідно не допустити значних матеріальних збитків, а найголовніше – людських жертв.

«Головне - це безпека  людей. Тож  необхідно усунути зауваження, які виявлені в результаті перевірок та з’ясувати алгоритм стосовно проведення до відповідності вимог протипожежної безпеки у закладах масового скупчення людей», - зазначив Віктор Миколайович.

Начальник відділення запобігання надзвичайним ситуаціям Козятинського районного сектору ГУ ДСНС Вадим Мартюк акцентував увагу на недоліках, які були встановлені за результатами перевірок у навчальних закладах та закладах охорони здоров’я. Також він  надав присутнім консультацію щодо усунення порушень, виявлених під час перевірок.

За підсумками наради прийнято рішення вивчити питання щодо  обладнання системою пожежної сигналізації та оповіщення про пожежу в ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-гімназія-дитячий садок» ім. В.М.Підгорбунського та Самгородоцькому ЗНВК І-ІІІ ст. та в лікувальному корпусі ЦРЛ. Також голова наголосив на необхідності проведення позапланових навчань у закладах освіти з метою ретельного відпрацювання дій у разі виникнення пожежі. Наголошено на необхідності обладнання системами блискавкозахисту 5 шкіл району, де його ще немає, а також лікувальних корпусів ЦРЛ. Відповідальним особам доручено провести перезарядку вогнегасників та перевірити оснащення пожежних щитів.

Зважаючи на те, що на виконання усіх заходів потрібні значні фінансові ресурси, дане питання буде розглянуто при розподілі додаткових коштів.

                    

                    

                    

                    

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація