Позитивні зрушення за підсумками виїзних прийомів голови районної ради Віктора Слободянюка

В серпні поточного року голова районної Віктор Слободянюк проводив виїзні прийом громадян в селах району.

В с.Сигнал громада озвучила найболючіше питання - проблему із водопостачанням у селі, а саме: відсутність погодження документів на буріння артезіанської свердловини та отримання дозволу на початок робіт.

Як розповів місцевий активіст, проблема з водопостачанням виникла ще у 2000 році. Вода у домівках є лише вранці та ввечері і тількина перших поверхах. В криницях також води нема. Проектно – кошторисна документація на буріння свердловини перероблялась вже 3 рази, на що з сільського бюджету виділили більше 200 тис. грн.Тривалий час документація знаходилась на погодженні в будівельній інспекції у Києві.

Вислухавши усіх, голова районної ради Віктор Слободянюк взяв на себе зобов’язання вирішити проблему з водою. На даний час за сприяння Віктора Миколайовича отримано необхідні дозвільні документи на будівництво свердловини. Тож найближчим часом замовник робіт зможе розпочати роботи по будівництву, аби якнайшвидше кожна домівка у селі була забезпечена водою.

В с.Пиковець жителі скаржились на стан центральної сільської дороги. Голова районної ради взяв дане питання на контроль. Тож наразі філією «Козятинський райавтодор» проведено ямковий ремонт ділянки дороги протяжністю 2 км. від автомобільної дороги Кременець-Біла Церква до с.Пиковець. Роботи проводились за кошти державного дорожнього фонду та місцевого агропідприємства – загальна сума 258 тис.грн. Розпочато ямковий ремонт дороги Пиковець-Пустоха.

Також вирішено питання із магазином райспоживспілки в с.Пиковець. За домовленістю із її керівником Василем Михайловим магазин буде передано у власність сільської громади, яка в подальшому використовуватиме його для своїх потреб.

                

                

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація