Працівники Козятинського місцевого центру з БВПД розповіли членам Козятинської громадської організації «ТО Українське товариство глухих» про роботу центру

З усіх категорій осіб, які потребують соціального захисту, на особливу увагу заслуговують особи з інвалідністю. Інвалідність може бути вродженою і набутою в результаті травм, інфекцій, побічної дії ліків.
Проведення 3 грудня Міжнародного дня людей з обмеженими фізичними можливостями направлено на звернення уваги до проблем осіб з інвалідністю, захист їхньої гідності, прав і благополуччя. Саме тому, напередодні Міжнародного дня людей з обмеженими фізичними можливостями, працівники Козятинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олександр Комар та Марина Кобернюк завітали до Козятинської громадської організації "ТО Українське товариство глухих" на запрошення голови Людмили Горобець.

 За допомогою сурдоперекладача, а саме Людмили Горобець працівники ценру змогли донести інформацію до присутніх людей, які до цього не мали можливості дізнатися про Козятинський місцевий центр, про послуги, які він надає, про те що гарантує їм держава.

Олександр Комар наголосив що: " Міжнародний день інвалідів, який відзначається щорічно 3 грудня, – це серйозна нагода для влади і суспільства продемонструвати толерантне та поважне ставлення до людей з обмеженими можливостями на засадах загальнолюдських цінностей. "

Даний захід, ще раз нагадує нам те, що б ми не забувати про те, що поруч із нами живуть особи з інваліднісю, а вони потребують допомоги та уваги. 
Увага держави та милосердя, толерантність кожного з нас допоможуть спростити життя людей з обмеженими можливостями.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація