Працівники поштового зв»язку району приймали вітання з професійним святом

9 жовтня в Центральному відділенні поштового зв'язку м. Козятин відбулись урочистості з нагоди відзначення Всесвітнього дня пошти.

Святкові побажання, щирі слова подяки людям, які гідно несуть високе і почесне звання працівника поштового зв’язку, за їх сумлінну і ефективну працю, високу професійну майстерність, людяність, доброзичливість, лунали на святковому зібранні.

Центральне відділення поштового зв’язку м.Козятин  – одна зі складових ланок великої  і єдиної цілої системи. Звісно, з плином часу, стиль та функції послуг, що сьогодні надають працівники пошти, значно змінюються, розширюються та модернізуються, адже це - вимога сьогодення. Та поштовий зв’язок не втрачає свого значення, зберігаючи тепло людського спілкування, приваблюючи населення доступністю та надійністю.

Вітали присутніх начальник організаційного відділу районної ради Ольга Гуменюк та керівник апарату райдержадміністрації Юрій Студоляк, які наголосили, що працівники поштового зв’язку Козятинщини сумлінно виконують надзвичайно важливу соціальну функцію – забезпечення якісними послугами мешканців усіх населених пунктів району. Побажали невичерпної енергії, подальшої плідної праці, міцного здоров'я, миру та добра.

Слова вітань також звучали від начальника центрального відділення поштового зв’язку м.Козятин Тетяни Гусь та помічника-консультанта народного депутата П. Юрчишина Лілії Крилової.

Кращих працівників галузі нагороджено Подяками Верховної Ради України, Грамотами районної ради та райдержадміністрації, подарунковими сертифікатами.

Музичні вітання дарували присутнім талановиті аматори Козятинщини.

 

Довідково: Всесвітній день пошти - одне з міжнародних свят, що відзначається у рамках ООН. Саме в цей день, 9 жовтня 1874 року утворився Всесвітній поштовий союз (ВПС). На XVІ Конгресі ВПС, що проходив у Токіо в 1969 році, було прийняте рішення відзначати цю дату як день Пошти, що зближає країни і народи, сприяє загальному процвітанню. Сьогодні міжнародна пошта говорить на 6 800 мовах своїх клієнтів, 190 поштових адміністрацій, що входять у ВПС, утворюють єдиний поштовий простір і найбільшу фізичну мережу доставки в усьому світі.

                      

                      

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація