Працівники районної ради взяли участь у загальнорайонному суботнику

У Козятинському районі триває двомісячник з благоустрою та поліпшення санітарного стану населених пунктів. Активно виконуються роботи з озеленення і прибирання вже існуючих зелених зон, благоустрою.

Тож минулої п’ятниці відбувся масовий суботник. До робіт з благоустрою долучилися працівники районної ради, які займались очищенням території вздовж автодороги під’їзд до м. Козятин від автомобільної дороги Кременець-Б. Церква. Також на цій ділянці працювали колективи районного територіального центру, центральної районної лікарні та райавтодору. Було прибрано сухостій та велику кількість сміття, побілено дерева.

Звичайно, роботи ще дуже багато, адже після зимового періоду з’явилась велика кількість стихійних сміттєзвалищ, потребують прибирання узбіччя доріг.

Варто пам’ятати, що благоустрій району – не короткочасний захід, який обмежується проведенням місячників. Про облаштування району та покращення його санітарного стану необхідно дбатипротягом всього року.

Залишається сподіватись, що проведена робота не буде даремною і мешканці нашого району цінуватимуть ту чистоту та красу, яку було створено для них небайдужими людьми. Найголовніше пам’ятати, що чисто та охайно не там де прибирають, а там де не смітять!

                                                         

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація