Працівники соціальної сфери Козятинщини відзначили професійне свято

День працівника соціальної сфери – це професійне свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки за службовими обов’язками, а й за велінням совісті та покликом душі.

Соціальному працівнику доводиться стикатися з різними сферами життя людини і суспільства: фізичним і психічним здоров’ям, особистими і груповими конфліктами, плануванням сім’ї, з проблемами працевлаштування, професійної і соціальної адаптації різних категорій населення.

В Козятинському районі функціонує 8 соціальних служб: служба у справах дітей, сектор молоді та спорту, управління соціального захисту, Козятинське об’єднане управління Пенсійного фонду, РЦ СССДМ, міськрайонний  центр  зайнятості,  Козятинське відділення управління виконавчої дирекції фонду соціального страхування у Вінницікій області, територіальний центр соціального обслуговування Козятинського району.

2 листопада, напередодні відзначення Дня соціального працівника відбулись районні урочистості. Присутні на святковому заході голова районної державної адміністрації Юрій Слабчук та помічник голови районної ради Ігор Джус привітали із професійним святом людей, які обрали для себе справою життя нелегку та гуманістичну місію – постійну, багатогранну і всебічну підтримку та захист всіх, хто найбільше цього потребує в нашому суспільстві.

- Саме через ваші серця щоденно проходять потреби і турботи пенсіонерів, людей з обмеженими можливостями, діток, котрі залишились без опіки батьків,  безробітних, немічних і самотніх людей, малозабезпечених та багатодітних родин, - звернувся до присутніх Ігор Джус. - Ви допомагаєте їм здолати життєві труднощі, повірити в себе,  знайти вихід з найскрутнішої ситуації. За дорученням голови районної ради, від імені депутатського корпусу вітаю вас зі святом, бажаю міцного здоров’я, добробуту, злагоди і домашнього затишку, звершення задумів, невтомного творчого пошуку, подальших успіхів у поліпшенні соціального захисту населення.

Кращих працівників було відзначено Грамотами районної ради та районної державної адміністрації, вручено подарунки.

Свої музичні вітання дарували присутнім вокальний гурт «Струни серця», Марія Лобода, Мирослава Зіневич, Василь Штельмах, Юлія Конотоп, Віталіна Бальшанек та Олена Пантєлєєва.

                    

                   

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                   

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація