Працівників Козятинського місцевого центру з надання БВПД вітали з професійним святом

8 жовтня своє професійне свято відзначають юристи – люди, які забезпечують верховенство права та закону в нашій державі. Бути юристом почесно і відповідально. Сьогодні немає такої сфери діяльності, державного органу чи підприємства, які б обходилися без консультації юриста. Щодня до них за порадою та допомогою звертаються тисячі громадян. Рівнем їх професіоналізму та принциповості визначаються не лише стан правової культури суспільства, а і його стабільність.

У день професійного свята працівників Козятинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги привітали юрист районної ради Микола Сушко та заступник голови райдержадміністрації Ігор Булавський, висловивши вдячність за високий професіоналізм, активну участь у поширенні правових знань та посиленні соціального захисту громадян, уважне ставлення до людських проблем. А також нагородили кращих фахівців Грамотами Козятинської районної ради та райдержадміністрації.

З вітальним словом до колективу звернувся директор Центру безоплатної правової допомоги Олександр Комар, побажав щастя, здоров’я, плідної праці, успіхів у благородній справі утвердження ідей верховенства права, щоб професійні зусилля будуть винагороджені повагою і довірою громадян.

                        

                 

                 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація