Працівників Козятинського відділення поліції привітали з професійним святом

4 липня відзначається День Національної поліції України. З професійного свята в актовій залі Козятинського відділенняполіціївідбулися урочистості.

Начальник Козятинського відділення поліції Олег Швець побажав співробітникам здоров’я, сімейного тепла і благополуччя, витримки, спокійної служби та щирої поваги  від людей.

З вітальним словом до присутніх звернувся голова районної ради Віктор Слободянюк, висловивши подяку працівникам поліції за самовіддану працю та побажав мужності, витримки й наснаги у роботі.

- Ви пов’язали своє життя з надзвичайно відповідальною, ризикованою, важкою та важливою справою – служити суспільству шляхом забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку, а також надання допомоги тому, хто її потребує. Приємно відзначити, що у повсякденній роботі ви демонструєте високий професіоналізм. Щиро зичу вам і вашим рідним міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії, мирного неба над землею, благополуччя та злагоди. Хай у ваших оселях завжди панує добробут і сімейний затишок.

Кращим працівникам за сумлінну службу, високий професіоналізм, вагомі особисті досягнення у виконанні службових обов’язків та з нагоди Дня Національної поліції України Віктор Миколайович вручив Грамоти Козятинської районної ради та грошові винагороди.

Нагороджено:

-  капітана поліції Василишину Наталію Валеріївну, слідчого слідчого відділення;

-  Галун Валентину Володимирівну, діловода;

- майора поліції Мудріцького Андрія Васильовича, старшого оперуповноваженого сектору кримінальної поліції;

-  старшого лейтенанта поліції Савченко Катерину Василівну, слідчого слідчого відділення.

З найщирішими привітаннями та побажаннями до присутніх звернулись начальник Козятинського міжрайонного відділу управління Служби безпеки України у Вінницькій області Ігор Шубович, керівник  Калинівської місцевої  прокуратури, радник юстиції Сергій Півнюк, начальник Козятинського районного сектору ГУ ДСНС Дмитро Світлишин.

                     

                     

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація