Працівників органів місцевого самоврядування району привітали з професійним святом

7 грудня в Україні відзначається День місцевого самоврядування. Це свято людей, котрі трудяться на нелегкій, відповідальній самоврядній ниві – голови місцевих рад, депутати різних рівнів, працівники виконавчих апаратів місцевих рад, ті, хто своєю працею сприяв і сприяє утвердженню в українському суспільстві принципів народовладдя і демократії.

Аби вшанувати працю представників самоврядних органів, яким громада  довірила представляти їхню волю та захищати інтереси, сьогодні в сесійній залі районної ради відбувся святковий захід.

Розпочинаючи урочистості, до присутніх звернувся голова Козятинської районної ради Віктор Слободянюк.

-   Представляти громади, знати їх проблеми і докладати всіх зусиль для їх вирішення – почесна і важлива місія. Ми, посадові особи місцевого самоврядування, несемо на собі особливу відповідальність за консолідацію, суспільний спокій і благополуччя громадян, - зазначив Віктор Миколайович. - Хоча зараз в державі й триває процес реформ, місцеве самоврядування залишається стрижнем їх втілення та основоположною ланкою зв’язку держави та народу. Я дякую усім сільським, селищним головам, депутатським корпусам районної та місцевих рад за плідну роботу протягом року, про яку свідчить стабільне виконання районного бюджету та гарні показники у соціально-економічній сфері.

Віктор Миколайович подякував за енергійність, компетентність, небайдужість, за  знання і досвід та побажав міцного здоров'я, добробуту й злагоди, нових успіхів у справі служіння своїй громаді, рідному краю і всій Україні.

Приєднались до привітань і побажали всім причетним до свята доброго здоров’я, успіхів та благополуччя голова райдержадміністрації Олег Оркуша та голова районної профспілки працівників державних установ Анатолій Колісний.

Звичайно, що жодне свято в районі не проходить без приємної місії нагородження, а тому й цього дня за високий професіоналізм в роботі, сумлінне виконання посадових обов’язків та з нагоди професійного свята Грамотами районної ради, районної державної адміністрації, грамотами обласної та районної профспілок працівників державних установ, подарунками, грошовими винагородами відзначено депутатів районної ради, голів, секретарів, землевпорядників територіальних громад району, працівників виконавчого апарату районної ради.

В рамках заходу керманичі району вручили Диплом управління культури і мистецтв учаснику обласного конкурсу «Кращий за професією» завідуючому Махнівським сільським клубом Олександру  Бонюку та Посвідчення про присвоєння звання «народний аматорський колектив» вокальному гурту «Калина» Махнівського  сільського клубу, котрі у свою чергу порадували присутніх чудовими номерами.

Святковий настрій винуватцям свята також створили створили солістка РБК Антоніна Якобчук, ансамбль народних інструментів Самгородоцької ДМШ, Володимир Іжицький та Віталій Котовський, вокальний гурт «Струни серця» та театральний гурт Самгородоцького СБК. 

                                                      

                                                      

                                                      

                                                      

                                                      

                                                      

                                                      

                                                      

                                                      

                                                      

                                                      

                                                      

                                                      

                                                      

                                                      

                                                      

                                                                         

                                                      

 

                                                     

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація