Працівників соціальної сфери району привітали з професійним святом

Традиційно, у першу неділю листопада в Україні відзначають День працівника соціальної сфери – професійне свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки зі службового обов’язку, а й за велінням совісті та покликом душі.

В Козятинському районі функціонує 8 соціальних служб: служба у справах дітей, сектор молоді та спорту, управління соціального захисту, Козятинський відділ обслуговування громадян ГУ ПФУ, РЦ СССДМ, міськрайонний центр зайнятості, Козятинське відділення управління виконавчої дирекції фонду соціального страхування у Вінницікій області, територіальний центр соціального обслуговування Козятинського району.
1 листопада, напередодні відзначення Дня соціального працівника, відбулись районні урочистості.

Тих, хто завжди готовий прийти на допомогу, розділити чужі турботи та підтримати у нелегкий життєвий період, з професійним святом вітали голова районної ради Віктор Слободянюк та голова районної державної адміністрації Юрій Слабчук.

- Я переконаний, що лише люди з великим серцем та щирою душею, ті, хто завжди готовий прийти на допомогу, обирають таку нелегку, але надзвичайно потрібну професію, - зазначив Віктор Слободянюк. -Ви завжди були і будете рушійною силою, яка визначає успішність держави у побудові соціально орієнтованого суспільства. Щодня ви піклуєтесь про людей, даруєте їм віру в свої сили та надаєте впевненості в тому, що ніхто не залишиться наодинці зі своїми проблемами. Ваше професійне свято є чудовою нагодою ще раз подякувати вам за вагомий внесок у загальну справу підвищення добробуту громадян.

Зі словами вдячності до працівників соціальної сфери, які своєю компетентністю й милосердям надають підтримку й допомогу тисячам людей, що потребують соціальних послуг, звернувся голова райдержадміністрації Юрій Слабчук, побажав міцного здоров’я, добробуту, злагоди і домашнього затишку, звершення задумів, подальших успіхів у поліпшенні соціального захисту населення.

За сумлінну працю, особистий внесок у розв’язання проблем соціального захисту, високий професіоналізм кращих фахівців галузі відзначено Грамотами райдержадміністрації та районної ради.

Вітали соціальних працівників району помічник народного депутата Петра Юрчишина Лілія Крилова, директор територіального центру соціального обслуговування Козятинського району Василь Матвійчук, сільські голови, подякувавши за сумлінне виконання службових обов’язків, за чуйність і терпіння, які вони виявляють щодня, вручили подяки, подарунки та квіти.

Піднесену святкову атмосферу для учасників заходу створили аматори народного мистецтва соціальної сфери району.

                               

                               

                               

                               

                               

                               

                               

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація