Працювали постійні комісії районної ради

12 та 13 листопада в рамках підготовки 24 позачергової сесії районної ради відбулось засідання постійних комісій районної ради.

В роботі комісій взяли участь голова районної ради Віктор Слободянюк, заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк, голова райдержадміністрації Юрій Слабчук

Члени комісій погодили порядок денний сесії та проекти рішень, зокрема детально розглянули питання внесення змін до рішення 18 сесії районної ради 7 скликання від 22 грудня 2017 р. № 02-18-07 „Про районний бюджет на 2018 рік” за рахунок вільного залишку та додатково одержаних доходів бюджету по загальному фонду, перерозподілу коштів районного бюджету.

На розгляд сесії також винесено питання про внесення змін до районних програм, Положень, рішень та затвердження технічних документацій.

Депутатами погоджено виділення матеріальної допомоги жителю району для дороговартісного лікування по районній програмі «Надія».

На засіданні постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, комунального майна, економічного і соціального розвитку депутати розглянули та погодили розпорядження голови райдержадміністрації №292 від 12 листопада 2018 року «Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік», яким враховано наступні кошти: субвенцію на надання пільг та житлових субсидій населенню в сумі 3 млн. 241 тис.грн., субвенції з бюджетів сільських сільських рад на утримання сільських закладів соціально-культурної сфери та реалізацію районних програм -75990 грн.

Комісії пройшли бурхливо, але плідно.

                   

                   

                   

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація