Правила поведінки під час Новорічних та Різдвяних свят

Наближається свято Нового року та Різдва Христового, ознакою якого є новорiчна ялинка, яку встановлюють в квартирах житлових будинкiв, школах, дитячих садочках та культурно-видовищних закладах. В цей день дорослi та дiти на цiлий рiк запасаються радiстю та веселощами. I щоб свято пройшло без пригод, необхiдно суворо дотримуватись правил пожежної безпеки.

Перш за все, примiщення, де буде проводитись Новорiчне і Різдвяне свято повинно бути обладнане не менш як двома евакуацiйними виходами, а ялинку потрiбно встановлювати на стiйкiй основi i як найдальше вiд виходiв та опалювальних приладiв. За вiдсутнiстю в примiшеннi електричного освiтлення (пiд час можливого вiдключення, тощо) святкування Новорiчної ялинки повинно проводитись тiльки за свiтлої пори доби, а iлюмiнацiя (гірлянда) повинна бути  виконанна з дотриманням вимог правил улаштування електроустановок, електропроводка до всiх лампочок ялинкової  iлюмiнацiї має бути з гнучких проводiв з мiдними жилами, а пiдключення гiрлянд до електромережi повинно виконуватись тiльки за допомогою штепсельних з`єднань. При виявленнi несправностей в iлюмiнацiї, вона  повинна бути термiново відключена.

Прикрашати ялинку целулоїдними iграшками, а також марлею i ватою, не просоченими вогнезахисною речовиною, застосовувати  для iлюмiнацiї ялинки свiчки, одягати дiтей в костюми з легкозаймистих матерiалiв категорично забороняється.

Забороняється бiля ялинки запалювати бенгальськi вогнi, користуватись хлопавками, пiтардами, гасити повнiстю свiтло.

Пiд час проведення новорiчного свята в дитячих садках, школах iз числа вихователiв та вчителiв необхiдно органiзувати чергування, не залишати дiтей без нагляду дорослих. Евакуацiйнi виходи повиннi бути вiльними вiд стороннiх  предметiв, обладнаними легковiдкривними засувами. Мiсця влаштування ялинок повиннi бути забезпеченi первинними засобами пожежогасiння.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація