Представлено в. о. головного лікаря КУ «Козятинський районний медичний ЦПМСД Козятинської районної ради»

15 травня в приміщенні Козятинської центральної районної лікарні відбулось представлення виконуючого обов’язки головного лікаря комунальної установи «Козятинської районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Олега Міклухи.

Заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк зачитав перед присутніми у залі завідуючими ФАПами та фельдшерськими пунктами відповідне розпорядження голови районної ради Віктора Слободянюка від 15 травня 2017 р. № 50, згідно з яким Міклуху Олега Івановича призначено в. о. головного лікаря КУ ЦПМСД до розгляду питання призначення на посаду сесією районної ради, а також побажав успіхів, плідної праці та наснаги в роботі.  

 Також виступив і Олег Міклуха, подякувавши районній владі за виявлену довіру. Він розповів про свої найближчі плани на посаді в. о. головного лікаря та зазначив, що докладатимуться усі можливі зусилля для забезпечення належної якості медичного обслуговування населення.

На нараді піднімалось питання матеріально-технічної бази міських амбулаторій, проведення ремонтних робіт по ФАПах та ФП, забезпечення первинної медицини району кадрами та службовим житлом.

Більш предметно обговорення поточних та перспективних питань первинної медицини відбудеться найближчим часом за участю голови районної ради Віктора Слободянюка.

                                                     

                                                     

                                                             

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація