Представники громадських організацій заслухали роз’яснення щодо порядку використання бюджетних коштів та щомісячної звітності у Казначействі

19 лютого під керівництвом заступника голови районної ради Анатолія Задорожнюка відбулось друге засідання комісії з конкурсного відбору громадських організацій інвалідів та ветеранів, діяльність яких має соціальну спрямованість, для надання фінансової підтримки з районного бюджету.

Нагадаємо, що за підсумками попереднього засідання було прийнято рішення взяти до розгляду документи п’яти громадських організацій:

1. Козятинська  міськрайонна організація Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів);

2. ГО «Козятинська районна організація ветеранів України»;

3. ГО «Учасників антитерористичної операції Козятинського району»;

4. Козятинська районна ГО «Захист дітей війни»;

5. Козятинська районна спілка інвалідів ВВв та Збройних сил України.

Начальник управління Державної казначейської служби у Козятинському районі та м. Козятині  Вінницької області Ірина Казанська надала роз’яснення щодо порядку використання бюджетних коштів громадськими організаціями:

- Хочу звернути увагу присутніх, що звітність за I квартал, як розпорядниками так і одержувачами бюджетних коштів буде подаватись в електронному режимі. Для цього потрібно створити електронний кабінет та мати захищений носій електронної інформації, перелік яких знаходиться на сайті УДКСУ.

Ірина Василівна зазначила, що електронні кабінети потрібно відкрити до 28 лютого з метою уникнення в подальшому проблем зі здачею звітності.

За словами начальника фінансового управління райдержадміністрації Світлани Вельгус, до районного бюджету внесені відповідні зміни і надання фінансової підтримки з районної скарбниці для діяльності громадських організацій буде можливим лише після виконання останніми усіх вимог Казначейства. Також представникам громадських організації було наголошено на важливості використання бюджетних коштів лише на статутну діяльність. «Кошти на потреби, які не відносяться до статутної діяльності, не надаватимуться, адже це суперечитиме законодавству» - підкреслила Світлана Цезарівна

Підвів підсумки зустрічі заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк, зазначивши, що наступну зустріч доцільно буде провести на початку березня, адже тоді вже буде відомо, чи відкрили громадські організації електронний кабінет та придбали захищені носії електронної інформації.

Тож попередньо наступне засідання комісії було домовлено провести 6 березня об 11:00 год.

                                                  

                                                  

                                                  

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація