Представники районної влади привітали енергетиків з професійним святом

Щороку 22 грудня  в України відзначається  День енергетика - свято визнання заслуг працівників енергетичної промисловості в економічному розвитку та підтримці повсякденного життя населення.

З цієї нагоди до структурної одиниці «Козятинські електричні мережі» АТ «Вінницяобленерго» завітали керуючий справами виконавчого апарату районної ради Анатолій Колісний та заступник голови райдержадміністрації Ігор Булавський.

Анатолій Якович висловив вдячність усім, хто присвятив цій сфері діяльності власне життя, кому тисячі родин нашого району завдячують теплом і світлом у своїх домівках, побажав енергетикам  доброго настрою, безаварійної роботи, міцного здоров'я, успіхів та благополуччя.

За високий професіоналізм та професійну майстерність, значний особистий трудовий внесок у забезпечення діяльності електроенергетичної галузі та з нагоди професійного свята посадовці вручили кращим працівникам Грамоти Козятинської районної ради та райдержадміністрації, грошові винагороди.

З вітальними словами до присутніх колег звернувся  головний інженер структурної одиниці Віктор Козак, підвівши підсумки роботи за рік і відзначив подяками, грамотами та грошовими нагородами представників трудового колективу.

                            

                          

                          

                          

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація