Представники районної влади привітали особовий склад військового комісаріату з Днем Збройних Сил України

Мабуть немає в нашій державі людей людей, яких би не переповнювала гордість і тривога за нашу армію. За останні роки Збройні Сили України пройшли непростий шлях і нині можемо стверджувати: маємо справжнє військо, здатне захистити нашу країну, цінності, притаманні будь-якому цивілізованому суспільству.
Сьогодні, 6 грудня, заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк та заступник голови районної державної адміністрації Ігор Булавський привітали військовослужбовців районного військового комісаріату з Днем Збройних Сил України. Особовий склад комісаріату під керівництвом військового комісара Миколи Янчука гідно здійснює свою місію, виконуючи поставлені завдання на відмінно.
Очільники району подякували колективу за вірність військовій присязі, віддане служіння Вітчизні та належний рівень організації роботи по зміцненню обороноздатності нашої держави.
Вітаючи військовослужбовців заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк наголосив: «Сьогодні відношення до Збройних сил суттєво змінилося, це і фінансування, і технічне оснащення. Маємо величезну підтримку нашої армії з боку кожного громадянина. Щирі слова подяки за вашу службу, за вашу діяльність і роботу, яку ви проводите. Спільними зусиллями - все у нас вийде і буде мир та добро в державі».
За високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків, військову й трудову дисципліну та з нагоди відзначення Дня Збройних Сил України грамотами райдержадміністрації та районної ради, грошовими винагородами було нагороджено кращих працівників райвійськкомату.
Військовий комісар Микола Янчук висловив вдячність представникам влади за увагу та всебічну підтримку, запевнив у тому, що й надалі він та особовий склад установи докладатимуть максимум зусиль для належного виконання своїх службових обов’язків, а також зазначив, що у військових одне завдання – забезпечити мир у нашій країні і вони докладуть до цього максимум зусиль.

 

                              

                              

                              

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація