Представники військового комісаріату провели нараду з очільниками територіальних громад

На нараді, яка відбулась 28 лютого, було обговорено питання військового обліку в сільських, селищних радах та результати відбору на військову службу у І кварталі 2017 року.

Старший офіцер мобілізаційного відділення Сергій Перенчук окреслив основні завдання, які ставить військовий комісаріат перед сільськими, селищними радами, а саме: військовий облік, робота пов’язана з призовом громадян та відбором на контрактну службу, приведення в належний стан пунктів збору по сільських, селищних радах, зокрема документації.

Про ведення військового обліку в сільських та селищних радах поінформував начальник відділу військового обліку та бронювання Козятинського райвійськкомату Руслан Побережник, який повідомив, що низький рівень ведення військового обліку показали Миколаївська та Махаринецька сільські ради. Було анонсовано заплановані перевірки по даному питанню: 9 березня - Безименської сільської ради, 16 березня – Бродецької селищної ради, 23 березня – Білопільської. Руслан Анатолійович закликав всіх присутніх до співпраці, аби результати роботи були кращими.

Козятинський район за період, поки відбуваються воєнні події на Сході, завжди вчасно виконував планове завдання по призиву на дострокову службу, але на даний момент потрібна активізація роботи саме в цьому плані. Це можливо шляхом проведення бесід з молоддю, агітації щодо вступу до вищих навчальних закладів військового спрямування.

Піднімалось питання контрактної служби. Сільським, селищним головам рекомендовано роз’яснювати жителям територіальних громад переваги вступу на контрактну службу до Збройних Сил України.

                

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація