Представники Вінницького РВ АМУ провели семінар для представників органів місцевого самоврядування

15 травня в рамках в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID представники Вінницького регіонального відділення АМУ провели на Козятинщині інформаційно-роз’яснювальну зустріч з органами місцевого самоврядування з питань добровільного об’єднання територіальних громад.

Участь у заході взяв голова районної ради Віктор Слободянюк, заступник голови Анатолій Задорожнюк, представники райдержадміністрації, сільські голови, депутати сільських рад, представники ЗМІ.

Розпочав зустріч виконавчий директор Вінницького РВ АМУ Владислав Філатов, поінформувавши про стан створення ОТГ у Вінницькій області протягом 2015-2018 рр. Присутні переглянули відеоролик про Студенянську ОТГ Піщанського району, одну з перших, які були утворені в області.

Консультант АМУ з правових питань Олена Лісовська розповіла про нормативно-правову базу створення ОТГ та приєднання до вже створених громад. Надала роз’яснення щодо Закону про добровільне приєднання територіальних громад до міст обласного значення, який Президент України підписав 4 травня.

Ігор Вернигор, консультант АМУ з бюджетних питань, навів фінансово-економічне обґрунтування створення спроможних об’єднаних громад, ознайомив з основами бюджетної децентралізації, її здобутками та перспективами на прикладі вже створених ОТГ.

 На завершення присутні заслухали начальника відділу департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької ОДА Ліну Мельничук.

Очільники територіальних громад Козятинського району активно долучились до дискусії з піднятих питань.

                                       

                                                            

                                    

                                    

                                    

                                    

                                    

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація