Представники влади привітали колектив районного територіального центру з професійним святом

Осінньої пори, у першу неділю листопада в Україні відзначається День працівника соціальної сфери. Це свято є свідченням високої оцінки ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати та безпеки праці, трудових відносин.

Сьогодні у соціальній сфері країни працює близько 150 тис. чоловік. Вони дарують надію на краще тим, хто цього потребує. Для багатьох із них слова Івана Франка стали сенсом життя: «Життя людини до тих пір має цінність, доки людина може допомагати іншим».

З нагоди свята в актовій залі міжрегіонального вищого професійного училища залізничного транспорту відбулось урочисте зібрання колективу КУ «Територіального центру соціального обслуговування Козятинського району» Козятинської районної ради.

Святковий захід розпочався із виступу директора терцентру Василя Матвійчука, який зауважив, що на обліку перебуває 3820 осіб, що потребують догляду, із них послуги надаються 80%, розповів про діяльність установи, а також наголосив, що лише люди з великим серцем та щирою душею, обирають таку нелегку, але надзвичайно потрібний і важливий фах. Побажав міцного здоров'я, родинного тепла,мирного неба над головоюта відзначив Грамотами кращих соціальних працівників.

На адресу людей, які обрали цю гуманну професію, звучало багато добрих слів від представників влади. Соціальних працівників привітали голова районної ради Віктор Слободянюк та заступник голови райдержадміністрації Ігор Булавський.

Віктор Миколайович зазначив, що працівникам соціальної галузі щодня доводиться стикатися з різними сферами життєдіяльності людей та допомагати їм долати життєві труднощі. Він висловив слова вдячності за працю, сповнену милосердям, добром й теплом, та побажав їм щастя, достатку, благополуччя, задоволення від роботи, сил та терпіння.

Окрім слів вітань посадовці вручили Грамоти районної ради та райдержадміністрації та грошові винагороди.

Виконуючи доручення народного депутата України Петра Юрчишина зі щирими словами вітань на святкування завітала його помічник Лілія Крилова та відзначила Подяками найактивніших соціальних працівників Козятинського району.

Вітали винуватців свята сільські голови, подякувавши за сумлінне виконання  службових обов’язків, за чуйність і терпіння, які вони проявляють щодня, вручили відзнаки, подарунки та квіти.

Під час чудової концертної програми у виконанні підопічних територіального центру та соціальних працівників звучали хорові та сольні вокальні виступи, ліричні та жартівливі, а також естрадні та народні пісні.

                       

                     

                     

                     

                     

                     

                     

                     

                     

                     

                     

                     

                     

                     

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація