Представники влади привітали працівників суду з професійним святом

З нагоди Дня працівників суду, який відзначається щорічно 15 грудня, голова районної державної адміністрації Юрій Слабчук та керуючий справами виконавчого апарату районної ради Анатолій Колісний привітали з професійним святом представників Феміди  - колектив Козятинського міськрайонного суду.

Гості у своїх промовах побажали працівникам суду нових успіхів на ниві правосуддя, мудрості, мужності та виваженості у прийнятті рішень та висловили переконаність, що кожен із присутніх і надалі підвищуватиме авторитет судової влади та вірно служитиме ідеалам правосуддя і справедливості.

За сумлінну працю, високий професіоналізм та добросовісне ставлення до виконання посадових обов’язків кращим професіоналам у цій сфері вручено спільні грамоти райдержадміністрації та районної ради, подарунки.

Своїх колег зі святом привітав голова міськрайонного суду Валерій Сєчко, побажавши подальшої енергії, витримки та наполегливості, усвідомленого почуття відповідальності, нових здобутків та звершень, вручив Грамоти та Подяки.

                            

                             

                             

                             

                             

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація