Представники влади привітали ветеранів Другої світової війни із 74-ю річницею перемоги

Стало доброю традицією з боку представників влади з нагоди Дня Перемоги відвідувати ветеранів Другої світової війни. І цей рік не став винятком.

6 травня заступник голови районної державної адміністрації Ігор Булавський та керуючий справами виконавчого апарату районної ради Анатолій Колісний завітали до сивочолих фронтовиків Другої світової війни, привітали їх із 74-ю річницею перемоги над нацистськими загарбниками, вручили подарунки, вітальні листівки, квіти

«Для нас честь стояти сьогодні поруч з вами. Ми пишаємось тим, що на Козятинщині живуть такі герої, які відстояли рідну землю. Низько вклоняємось та висловлюємо вам сердечну вдячність за відвагу та самопожертву. Впевнені, що ваша самовідданість та патріотизм завжди будуть прикладом для молодого покоління. Здоров’я, сили та наснаги вам!» - зазначали представники влади.

Ветерани зі сльозами на очах розповідали про свій життєвий шлях, про роки воєнного лихоліття, ділилися радощами і проблемами сьогодення, дякували за візит, за те, що їх пам’ятають.

В ці знаменні дні не залишаймо ветеранів без належної уваги, доброго слова, моральної підтримки. Ніщо не зігріє так серце, як повага і шана оточуючих. рідних та близьких. Вона подарує їм сили і енергії ще на довгі роки.

                          

                         

                         

                         

                         

                         

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація