Представники влади привітали ветеранів Другої світової війни

Час невблаганно стирає в пам’яті факти, події, імена. З болем у серці визнаємо, що рідіють ряди наших ветеранів, але наш святий обов’язок – берегти й передавати нащадкам пам’ять про трагедію війни, про мужність і нездоланність Українського народу.

Напередодні відзначення 73-ої річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війни представники районної ради та адміністрації завітали ветеранів, які проживають на Козятинщині, аби привітати їх зі святом, вручили їм подарунки, грошові винагороди, листівки.

Посивілі фронтовики Другої світової війни щиро раділи дорогим гостям, залюбки спілкувалися, згадували свою обпалену війною юність та ділилися радощами і проблемами сьогодення, дякували за візит, за те, що їх пам’ятають.

Швидко минають роки, все більше ветеранів відходить у вічність, і ми маємо не забувати їх подвиг і належним чином вшановувати їх звитягу і доблесть. В ці знаменні дні не залишаймо ветеранів без належної уваги, доброго слова, моральної підтримки. Ніщо не зігріє так серце, як повага і шана оточуючих. рідних та близьких. Вона подарує їм сили і енергії ще на довгі роки.

                                                    

                                                    

                                                    

                                             

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація